Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti ilyen időben mit adtok a...

Ti ilyen időben mit adtok a babátokra az utcán? (Kb 15C°)

Figyelt kérdés

Az én kislányom 4 hónapos. Szerintetek elég ilyen időben, ha hosszú ujjú body+harisnya+szőrmés talpas overál+sapka van rajta és be van takarva egy vastagabb takaróval és a mózesben van, mert azért az is melegíti. Vagy melegebben öltöztessem?

Adjak rá még valami pulcsit, húzzak zoknit a harisnyára? Illetve télen a vastag overál/bundazsák alá mit adják majd?

Ha bementek egy meleg helyre, mondjuk plázába, olyankor levetkőztetitek, hogy ne melegedjen rá a ruha?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. okt. 1. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Sokat adsz rá, a takaró felesleges még. Nálunk vagy body, zokni, nadrág, sapka, pulcsi, vagy body, harisnya, szoknya, sapka, pulcsi kerül rá ilyenkor. Takaró még nem és a pulcsi sem extra vastag.


Ő decemberi, sosem adtam az overál alá semmi extrát, a sima body+rugi kombóra ment az overál és a sapka. Mínusz 20-ban sem takargattam, csak a lábzsák volt a babakocsin. Egyetlen egyszer fázott meg, amikor tavasszal túlöltöztettem és beizzadt...

2018. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

4 hónapos: trikó body, felső/hosszúujjú body, nadrág, zokni, kocsicipő, vastag kötött pulóver, sapka, sál, közepesen vékony kötött lábzsák, takaró.

Ha bemegyünk valahova akkor takaró, sál, sapka le és kicipzárazom a lábzsákot.

Később majd overálban megy ugyanígy (-kötött pulcsi +harisnya) egy vastag polár lábzsákkal.

2018. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A takaró még sok. Elég az átmeneti overál, amit ráadsz. Alá mondjuk én body harisnya helyett, bodyt adnék pamutrugival, hogy mindenütt egyforma réteg fedje.


Igen, ha bementünk, nyitottam egyből az overált, levetettem a sapkát.


Téli overál alá ugyanígy body, pamutrugi ment. Plusz takaró nulla fok alatt.

2018. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
kb. 15 fokban hoztam haza a fiam a kórházból! Hosszúujjúbody,vékonypulcsi,talpasnaci,sapka,plüss overáll és egy vékony kocsi takaró
2018. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!