Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A kik-be, milyen minőségűek a...

A kik-be, milyen minőségűek a gyerekruhák?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

-beN!! Az ég szerelmére 😒


Én elégedett vagyok velük

2018. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

2 plüssrugit vettem ott a fiamnak 8 évvel ezelőtt, 1,5 hónapig hordta, aztán 7 évvel később (azaz tavaly) a lányom is hordta. Hihetetlen, de mind2 rugi TÖKÉLETES, a harmadik babára is olyan lesz, mintha új lenne. Komolyan, a legjobb minőségű babaruháink a KIK-es plüssrugik.



Egyébként a felnőtt ruháikat is szeretem, szintén évekig hordok 1-1 darabot.

2018. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Jó minőségűek
2018. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Egész tűrhető. Nem nyúlik ki mosásnál, nem megy össze, nem tekeredik el. Simán vetekszik egy márkás ruha minőségével. Bár volt már rá példa, hogy a varrásnál elengedte az anyag egymást, pár mosás után. De szerintem ez előfordulhat másik ruháknál is.
2018. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Anyagilag rendben van (nem az árára gondolok), meretezessel mar voltak gondjaink (pl. vekony pulcsik ujja rendszerint rovid, 1-el nagyobb meretnel mar a nyaka tág).

Otthoni alap daraboknak tokeletes valasztas, olcso.

2018. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nem jöttek be.

Szerintem borzasztó soknak az anyaga, műszálas meg bolyhosodó, talán 1 belebújós pulcsi volt amit szerettünk, amúgy nem szoktam ott vásárolni.

2018. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Igényességtől függ...

Én simán vásárolok turkálóban, teszkóban, bárhol, de hülyét kapok attól, ha agyon-vissza tekeredik egy felső, máspedig a kikes ilyen. NAdrágnak is összevissza áll a varrás a szárán sokszor :(

2018. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Játszósnak megfelelnek.
2018. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

Levonhatod a konzekvenciát: vannak jó és rossz darabjaik is.


off, de ne papoljon már igényességről, aki turkálóban vásárol......

2018. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
ne haragudj, de az igényesség nem azt jelenti, honnan van a ruhád, hanem milyen minőségű. Inkább turkálok egy normálisat, mint vegyek egy újat, amit egy mosás után alig lehet kivasalni, mert olyan...
2018. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!