Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti a babátok ruhaneműit meg...

Ti a babátok ruhaneműit meg tartjátok emlékbe, vagy eladjátok, elajándékozzátok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Eladjuk, nincs hely és nem is akarom tárolni.

Egy-két dolgot elraktunk amik a legszebbek, de a többit nem.

2019. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartogatom, mert állásukban is tönkremennek. Egy 4 éves lányom van és egy 3 hós fiam. A lànyruhák a nővéremhez kerülnek, ahol a legkisebb 7 hónappal fiatalabb mint a lányom, a fiú ruhák meg a férjem unokatestvéréhez, ahol májusban születik a pici.
2019. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én ma adtam eladó sorba a rengeteg kis rucikat, mert mar nem fért. Második babát nem tervezünk, így csak itt áll. Énis kiveszek párat, és elrakom.

Bár kicsit fáj értük a szívem😁

2019. febr. 21. 12:11
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2-es. Énis nagyon sokat oda adtam rokonoknak. De úgy csinálom, hogy azért ha már megvettem minden hónapban a rucikat nem kevés pénzért, akkor nekem is legyen hasznom belőle, legalább a töredéke jöjjön vissza, amiből újra tudok venni újakat! :)
2019. febr. 21. 12:13
 5/15 A kérdező kommentje:

Azt tapasztaltam énis, hogy a kis rucik elkezdtek besárgulni, beszürkülni.

Pedig még most szombaton lesz a kisfiam 1 éves.

2019. febr. 21. 12:14
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Van amit elraktam, pl. amiben hazahoztuk őket a kórházból (ugyan az a ruha mindkét gyereknél), ill. néhány kedvencet megtartottam, a többit elajándékozom családba, ismerősöknek. Nem árulok semmit, engem ne hívogassanak, írkáljanak 200ft-os bodykért, ne járkáljon ide senki válogatni, nem vagyok egy nagy adok-veszek anyuka.
2019. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ruhacsomagban eladtam, ami nem kelt el elvittem az adomany boltba ( kulfold ) , es egy fioknyit megtartottam emlekbe.
2019. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiben a kórházból hazahoztuk őket, azt elraktam, a többit eladtam/elajándékoztam.
2019. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két lányunk volt, a kisebb után mindent elajándékoztam, pár szép darabot megtartottam emlékbe, nem terveztünk több gyereket. Mondanom sem kell, terhes lettem a 3. lánnyal, vehettem mindent újra 😊
2019. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt!!😘
2019. febr. 21. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!