Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Magyarországon kapható babaruhákról?

Figyelt kérdés
Alig vártam, hogy végre válogathassak a szebbnél szebb kislány ruhák közt, de hatalmas a csalódás. A Kikben, Pepkóban,Tescoban és társaiban egyszerűen kritikán aluli a minőség is, a ruhák kinézete is. Nagyon nehezen tudok 1-et esetleg kiválasztani, ami még tűrhető. (Nekem nem tetszik a szivárványt okádó unikornis stb..) A bababoltokban, és nem feltétlen a Brendonban, a kisebbekben is viszont irreális, 5-6 ezer forint egy rugdalózó, amik már szépek.. Normális áron lehet esetleg valahol kapni szép kis ruhácskákat?
2019. febr. 22. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Minőségét apróért nem fogsz kapni...
2019. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
A helyzet az, hogy a felsoroltak tényleg szarok sajnos, talán az F&F-t kivéve. Én a H&M-ben és a Zarában vásárolok javarészt, nagyon cuki divatos darabok vannak ízléses mintákkal. A H&M-ben a csomagok még nem is olyan drágák darabra leszámolva. Amit még tudok ajánlani az a Nextdirect, ilyen 3000 Ft körül vannak nagyon cuki rugdalózók és náluk is vannak csomagok ahol jobban kijön egy darab. Mindegyik jó minőségű pamut babaruha nem poliészter mint a Pepco stb.
2019. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk ne a kikben meg a pepcoban nézelôdj... A tesco-s F&F-et én mondjuk szeretem, igaz fiaim vannak, a lány részleggel nem vagyok képben.

De a tchibo szerintem minôségi és a lidl-öd lupilu ruhák is általában. A h&m változó, szerintem kicsit túlértékelt. C&A-ban vettünk nem rég disney-s rugdalózókat, teljesen visszafogott mintás, fiúnak.

De online is rendelhetsz, a nextdirect is jó minôségû.


A pepcot meg felejtsd el.

2019. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

C&A, H&M, Lidl.

Nekem ez a három üzlet vált be.

2019. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tesco nekünk jó volt mindig is, szerintem jó minőségűek ár/érték arányban a ruhák míg baba volt ,ott meg Hm, C?A -ba szoktam vásárolni.

2 éves kortól viszont szinte csak takkoo, imádom a stílusukat a ruháknak, nem bolyhosodnak és kopnak, jó a méretezés és mindig küldenek kuponokat ruhákra szezonálisan.

Babaruha is van csak kicsi abból a választék.

2019. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A pepco-ban is vettem már jót, ott is van egyszínű, vagy visszafogott mintás ruha. Ami viszonylag olcsó az a h and m, rendeltem az olívia babaruhátol nagyon szépeket, kangaboo webshop is jó, és nagyon sok lidl lupilu ruhánk van, az 100 % biopamut, nagyon kényelmesek.
2019. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk is a H&M, C&A és Lidl vált be. Illetve a Hádában találtam vadi új ,cimkés babaruhákat, nagyon jó minőségűeket.
2019. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem apróért szeretnék minőséget kapni, de azért az, hogy 6000 forint egy rugdalózó, ami 1 hónapig jó, azért elég túlzás. A C&A-ba benéztem, de semmi nem volt kis méretben. A H&M honlapja viszont elég szimpatikus, úgyhogy lehet, hogy onnan fogok rendelni. De azért szomorú, hogy alig van normális bolt itthon, jó nekünk a sz.r is.. :(
2019. febr. 23. 08:38
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
nem jó nekünk itthon a sz.r is, csak nem mindenkinek van pénze 3000-ért rugira
2019. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Az hogy marha drága :/

Ha van Angliában ismerősöd, megéri kintről vitetni ruhát, sokkal sokkal baratibb árakon vannak kis ruhak!


(Nem kell lepontozni, csak jo tanács mindenkinek:)

2019. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!