Anya-lánya szett nyárra. Valaki tud ilyen üzletet, ahol be tudok szerezni ilyesmit?

Figyelt kérdés

Hol tudok beszerezni anya-lánya ruhákat nyárra?

Kislányom még csak most 7 hónapos, de úgy szeretném, ha nyáron majd egyformába tudnánk alkalmanként öltözni.

Eddig csak nagyobb gyerekekre való ruhákat láttam.

Valaki tud esetleg ilyen weboldalt, vagy Debrecenben boltot, ahol tudnék néhány darabot beszerezni?



2019. ápr. 9. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Max ebayen szerintem - szerencsére /kevés gázabb dolog van ennél gyerek-szülő között/
2019. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne, bármelyik varrónő varr nektek egyen ruhát.
2019. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát, kimondottan röhejes lesz egy felnőtt nő meg egy csecsemő egyformába öltöztetve
2019. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Pamutlabor oldalán nézd meg, de amugy szerintem is gaz ez a szulo gyerek szett...
2019. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egy éves sem lesz a nyáron, mégis milyen ruhát lehetne ráadni ami kényelmes, praktikus neki és neked is megfelel? Veszel neki egy tuti kis napozót, aztán megvarratod magadnak is felnőtt méretben :) Irónia off. Nézd, szíved joga, ha ez tetszik neked, úgy öltözteted a gyereked ahogy szeretnéd, de túl kicsi még ehhez. Kisruhákat sem praktikus még adni 10-11 hónapos gyerekre, akkor sem ha cuki, ha meg találsz olyat ami tényleg jó, akkor biztosan nem gyártanak felnőtt méretben is. Ha megjön a rekkenő hőség épp csak annyi cucc lesz rajta, amennyi a naptól védi és a túlélésre játszik minden kisgyerekes szülő (is), olyan mindegy lesz milyen szettben izzad a babakocsiban. Ha nagyobb lesz, tudtok beszerezni összeillő szetteket, ha neked ez fontos, de ebben a korban még jó minőségű ruhát egy babának, ami komfortos számára nem találni nagyon olyat, amit felnőtt is lazán hordhat, az meg hogy valamire azonos mintát nyomtatnak horror összegért, végképp fölösleges. Ha annyira szempont ez is, harmonizáljatok színben, bár tényleg fölösleges vesződség amíg a kocsiban ül, rajtad kívül nem fog feltűnni senkinek, ha meg csak neked volna fontos, akkor nyilván nem lenne szempont, hogy az utcán öltözzetek össze. Várj még ezzel, ha már egyszer ragaszkodsz hozzá.
2019. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pfff... nem kisestélyire gondoltam, hanem valami egyszerű ruhára... jah és nem minden napos viseletre... de köszi, hogy elmondtátok, mekkora gáz vagyok. :D

További szép napot Nektek!

2019. ápr. 10. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!