Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » V-tech vagy Avent bébiőr?...

V-tech vagy Avent bébiőr? Tapasztalatokat szeretnék!

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok? Van valamelyikkel tapasztalat? 🙂


A jelenlegit utálom, (AngelCare) főleg mert 3mp-ig kell hosszan nyomni a gombot ki/be kapcsoláshoz ami egy örökké valóság naponta többször, és még sorolhatnám, de most nem ez a lényeg.


Fontos hogy mutassa is a hangsávot ha épp megy a konyhában az elszívó meg egyebek, olyankor elég legyen ránézni.


Az Aventről olvastam valahol, hogy zenél (vagy pittyeg?) mikor kikapcsolja az ember, a V-techről meg hogy nehéz benyomni a gombokat. 😑

Ezen kívül általában meg vannak elégedve velük a véleményezők. De mivel az elsőre vásárolt nem jött be, szeretnék a következővel biztosra menni. (Nem az ára lesz a döntő, hanem a funkcionalotás.)


[link]


[link]



2019. júl. 31. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk v-tech van. Imádom. 24 orát bír töltés nelkül és minden apró nyöszörgést hallok benne. Hiperérzékeny. Nem drága, ea mégis jo minőség.
2019. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Kb 3 mp alatt ki-be lehet kapcsolni, nekünk nincs ezzel baj.
2019. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A meglévőn konkrétan 3 hosszú másodpercig kell tartani azt a rohadt gombot. Általában egy fél pillanattal hamarabb elengedem, főleg ha üvölt a gyerek és rohannék, de ne maradjon már bekapcsolva - szitu van, aztán meg legszívesebben falhoz csapnám hogy megint nyomni kell jóó hosszan, pedig már bent lehetnék ezóta a szobában. Ez a legutálatosabb dolog benne.
2019. júl. 31. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik angelcare-es van?


Nekem a 401

Azon nincs ilyen gond



Követem


Aventesben gondolkodom én is (2. Baba, de még a nagynak is kell)

2019. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én olyankor lenémítom amugy. Nem kapcsolgatom ki-be. Amugy 3 mp nem a világ menet közben is ki lehet kapcsolni.
2019. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem, hogy ha ennyire zavar, miért nem kapod fel és menet közben nyomod 3mp-ig? 🤷🏼‍♀️🤔🤷🏼‍♀️
2019. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

AngelCare AC115, a legújabb.

És azért nem kapcsolom ki menet közben mert a szülői egység a konyhában van és az a legjobb ha ott is marad. Nem akarom magammal hurcolni ki-be, főleg hogy 2 ajtón kell benyitnom közben. Ha más is van a kezemben akkor tuti hogy mindig elejtenék valamit, az meg nem használ neki. Lenémítani meg nem egy gombnyomás mint pl az Aventesen, ráadásul akkor hip-hopp lemerülne.

2019. júl. 31. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!