Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kihajtható szivacságy 2...

Kihajtható szivacságy 2 kisgyereknek vagy külön-külön leesésgátlós ágy?

Figyelt kérdés

Van egy 3 és egy 1 éves kislányom. A nagy egy 120x180as kihajtható szivacságyon alszik, 10 centire a talajtól fél éves kora óta. A kicsi még kiságyban, de már 11 kg, megkinlódok az éjszakai szopik miatti ki-be emelgetéssel. Hajnali ébredése után ki szoktam venni a nagynak a szivacságyára, ellentétes irányból, mint ahogy a nagy fekszik, de én is odafekszem, ne legyen baj. Szívem szerint ezen a szivacságyon altatnám mindkettőt, de egyrészt félelmem, h a nagyon forgolódó nagyobbik csajszi esetleg ráfekszik v az is elég ha a hálózsákos lábát az arcára teszi,ill. más mondta, h esetleg zavarnák egymás alvását a forgolódással.

Aludt vkinél két ilyen kisgyerek egy nagy ágyon? Szerintetek a negatív feltételezések mennyire jogosak? Merjem őket együtt altatni? Köszönöm!


2019. aug. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem fer el ket szivacsagy? En nem altatnam oket egy agyon. Ha mas miatt nem is de az alvásban tényleg zavarnak egymást.
2019. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem altatnam egyutt oket, kulon ket agy mind a kettonek, de az 1 evest nem tennem rendes agyba. Veszelyes nagyon
2019. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem altatnám együtt őket pont azért, amit írtál. Még nekem is rosszul esik, ha a 2 évesem rámfekszik álmában meg rácsap az arcomra, megrúg, stb. 2 külön szivacságy szerintem jobb ötlet.
2019. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!