Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikortól használtatok sámlit?

Mikortól használtatok sámlit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos és kézmosashoz mindig felemelem őt,de már nehéz is és nem könnyű így jól megmosni se hogy közbe őt is fogom stb. Mosogatáshoz is mindig jönne, érdekli. Mar vehetek neki sámlit amire feláll, vagy még ne? 3 hónapja tud járni, mostmár elég stabil. Meg amúgy 84 cm a gyerek, szoval nemtudom mekkora kéne hogy felérjen mindent. Milyet vegyek, ilyen műanyagra gondoltam.?
2020. jan. 28. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos kislányom karácsonyra kapott egy 1 lépcsős műanyag fellépőt de sajnos még így sem éri fel a kézmosót.Néha odarakom az ágy vagy kanapé elé így könnyedén fel tud mászni de az idő nagy részében az ablaknál hagyom,pipiskedve ki tud nézni rajta,nagyon élvezi. Még pár hónapig biztos nem tudjuk kézmosáshoz használni.Szerintem két éves kora körül lesz jó.
2020. jan. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónaposan kezdett kapaszkodás nélkül lépegetni. Azóta le sem lehet lőni. Már egy évesen is mindenre felmászott, egyedül tud lépcsőzni is. Simán felmászik a székre és rááll, ráül. Neki van kis széke is, amit ide oda tol és rááll, hogy elérje a komódon lévő dolhokat. (Fárasztó) Most 18 hónapos. Szóval ha ügyes azt mondom nyugodtan vehetsz neki. De ismerek olyan babát aki majdnem két éves és a kanapéra sem mászik fel egyedül. Neki nyilván nem való. Mozgásától függ. DE! Ha veszel neki és ilyen sajtkukac gyereked van akkor lehet elkezd pakolni a bútorokról.
2020. jan. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikortól már ment önállóan, magától is megtalálta, ami volt otthon (magunknak) és vitte ide-oda. Szerintem jó az ikeás, olcsó, könnyű, stabil, lemosható, nem csúszik, és megfordítva lehet bele pakolászni :) Mondjuk nem túl magas, de legalább nem eshet akkorát, mint egy nagyobb fellépőről. [link]
2020. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.5 éves korától.
2020. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!