Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tommee Tippie pelenkavodorbol...

Tommee Tippie pelenkavodorbol melyik tipus a legmegbizhatobb?

Figyelt kérdés

Melyik tipus a legnyerobb?

- Tec

- Nursery

- Click & twist

- simple


Olyat keresek, ami biztosan elzarja a szagot. Van amelyik sima szemeteszsakkal is hasznalhato esetleg?


2020. jún. 25. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Tommee Tippee Sangenic van. Imádjuk. Egyáltalán nem lehet tőle éreznie semmit. Ha jól tudom egyik sem használható sima szemeteszsákkal.

2020. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.Sangenic kozott is tobb tipus van. Esrtleg megmutatnad neked melyik valt be? Koszonom szepen
2020. jún. 26. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi ezt a fajtát hasznaljuk. Szerintem szuper. Sima szemeteszsákkal szerintem egyik sem használható.


[link]

2020. jún. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nekünk ez van:

[link]

2020. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg az Angel Care hasznalhato sima szemeteszsakkal.
2020. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simole Sangenic van mindegyik gyerekszobában, teljesen jól zár. Ha a tárcsa megvan, bele lehet tenni sima zacsit is, csak azt gyakrabban kell cserélni.
2020. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Van egy ilyen kukánk, de sosem használtuk. Sima pedálos szemetes van a szobában, amibe fél kézzel is bele tudom dobni a pelust, ha a másik kezemmel a gyereket kell a pelenkázón tartani. :) Én is meglepődtem, de semmi szag nem jön ki belőle, csak ha kinyitom, de az kb 0,5 mp, szóval a szoba nem lesz büdi.
2020. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!