Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kislánynak milyen színű szoba...

Kislánynak milyen színű szoba lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Púder
Szürke
Fehér
Bézs
77 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket az első néhány évben tökre nem érdekli, úgyhogy amilyen neked tetszik.
2020. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az, ami neked tetszik.
2020. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy babának mindegy ezért én fehérre kenném első körben. Azt a legkönnyebb javítani. Aztán 4-5 évesen választhat ő színt (nyilván normál keretek között), annak úgy tudnak ám örülni.
2020. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen pasztell szín jó lehet. De teljesen egyszínűre nem csinálnám az egész szobát. Ha mondjuk fehér a fal, lehetnek bézs bútorok, rózsaszín szőnyegek, függönyök. A rózsaszín (púder) jó lehet még zölddel kombinálva. A halvány lila fehérrel és/vagy szürkével kombinálva. Nekem személy szerint a natúr fa szín is tetszik, ha bútorokról van szó.
2020. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Halvány levendula
2020. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk bézses-szürkés a fal, fehér bútorokkal, rózsaszín függönnyel. Szerintem gyönyörű lett, csajos, de nem igenytelenül.
2020. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nekünk púder-szürke lesz. Úgyis olyan babakocsit vettünk.
2020. júl. 2. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem világoskék volt, és örülök neki, hogy nem ilyen hercegnős szobám volt kiskoromban.
2020. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 D.Tomka válasza:
71%
Tökmindegy neki még. A tisztaság fontosabb.
2020. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Leveltetu ***** válasza:
A leg egyszerubb es leg praktikusabb ilyen esetben a feher matt PAL butor. Az ok amiert ezt ajanlom, hogy ez a tipusu anyag festheto viz alapu festekkel maradando karosodas (degedes) nelkul es barmikor atfestheto mas szinre. Tehat ha no a gyerek es megunja , nem kell butort cserelni hanem egy jatekos delutan alatt a gyerekkel egyutt atkenheto az altala valasztott szinre.
2020. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!