Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ezek közül lehet mi hasznos?

Ezek közül lehet mi hasznos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(Tudom, van egy pár ilyen kérdés, de szerettem volna sajátot, mert más dolgokat is néztem)


-Szoptatós fotel: [link]

-Légisztító: [link]

-Légzésfigyelő: [link]

-Babahinta: [link]

-Játszószőnyeg: [link]

-Utazóágy: [link] (igazából a teraszra lenne)

-Adamo hinta: [link]


Meg hát ugye bababútor meg babakocsi de az muszáj, meg már vettem is.😝



2020. júl. 7. 20:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Légzésfigyelő a leghasznosabb ezek közül. Szerintem nem is egy kategória a többivel. Nem kényelem hanem biztonság.
2020. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
🤗🥰
2020. júl. 7. 20:22
 3/33 anonim ***** válasza:

Ami nekünk ezek közül hasznos volt, az alábbiak, de nem ezek a verziók, amiket te felsoroltál, de ez mindenkibek egyéni, hogy mit tetszik neki, vagy a babájának.


-Légzésfigyelő =egyértelmű miért.


-Babahinta=hasfájós korszakában nagyon jól jött az adamoshoz hasonló hinta, (ajándékba kaptuk) de nem használta sokáig, amióta ül, a sima műanyag babahinta, amiért igazán odavan.


-Pihenőszék=olyan verziót vettünk, amit 15kg-s koráig tud használni, nagyon szereti.


-Utazójáróka (90x90)= itthon, a kertben, utazáskor, nagyszülőknél is használtuk. Plusz merevítéssel, matraccal, utazáskor, nagyszülőknél kiságynak is tudtuk használni.


-Játszószönyeg= vettünk kicsi hidasat, meg is bántam semmi értelme nem volt. A nagyméretűeknek sokkal inkább. Pl tudom ajánlani a Casmatinohoz hasonló szőnyegeket, kint-bent, télen-nyáron használható, könnyen tisztítható.


Ami pluszban jól jött, csatos hordozó, karikás kendő. Próbáltuk a rugalmasat is, de nem szerette, talán majd a kicsi fogja, jövőre.


Boldog babavárást!

2020. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszi, szeirntem hordozót nem fogok venni neki.
2020. júl. 7. 20:33
 5/33 anonim ***** válasza:

Szoptatós fotel felesleges, úgyis a kanapén, vagy ágyon fekve fogsz szoptatni.


Légzésfigyelő biztonság miatt javasolt szerintem.


Babahinta nekünk bevalt, jól elvan benne.


Jatszoszonyeg pont ez van nekünk, pár hónapig jó volt, de 3 honaposan már leforgott róla és ki is nőtte, ezek nagyon picik. Szerintem ha tudtam volna milyen rövid ideig használja, használtan veszek egy olcsot.


Az utazójaroka nagyon tetszik, ha ki tudjátok használni én megvennem.


Legtisztito nem volt nekrm, feleslegesnek tartom.


Adamo hinta szerintem nem kell egyszerre a másik hintaval, vegyétek meg az egyiket és ha nagyon nincs el benne, adjátok el es próbáljátok meg a másikat. Nekünk a sima székes hintat szerette ezért nem vettünk még egyet, a helyet foglalna csak.

2020. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Kösziiiiii
2020. júl. 7. 20:45
 7/33 anonim ***** válasza:
43%
Ezek közül nekünk egyik sem volt, meg bababùtor sem. Nem hizanyzott semmi. Babakocsit 4 hónapig hasznàltuk, ellettünk volna nèlküle is. Amit szeretnèl vedd meg, amit nem szeretnèl ne vedd meg.
2020. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem volt bababútor? Hova pakoltad a pici cuccait? Hol pelenkáztad? (ne érts félre nem lenézés)
2020. júl. 7. 21:02
 9/33 anonim ***** válasza:
Szekrènyünkben elfèrt a holmija, minimalista vagyok, ùgyhogy nincs sok holmim. Az àgyon pelenkàztuk, ahol alszunk. Ràterìtettünk egy ruhapelenkàt, ès ùgy. Sose pisilt be pelenkàzàs közben, utòlag èrzem, ez mekkora szerencse volt.
2020. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem én vagyok a 7-es, de mivel babysitterkedtem, mielőtt magam is anya lettem, ezért tudom, hogy egy babát gyakorlatilag bárhol be lehet pelenkázni, vessetek meg, még a földön is! Annyi, hogy alá kell tenni valami puhát és készen van. Úgyhogy mi sem vettünk pelenkázó szekrényt, hanem az ágyunkon pelenkáztuk, onnan nem is tud leesni, foroghatott, főleg mikor nagyobbak, forognak jobbra-balra. Nagyanyáinknak sem volt pelenkázó szekrénye, pénzkidobás. Ha már nagy a gyerek, akkor meg az ember úgysem emeli fel oda, hanem ott pelenkázza a futó gyerekét, ahol éppen éri :D A ruhákkal ugyanez a helyzet, nekünk volt bababútorunk, jobban mondva rendes bútor, amit már nagyként is tud használni. Szóval nem a katalógust vettük alapul a babára való felkészülésnél. Az egész babavárásra óriási biznissz épült, szerintem van jobb befektetés is, mint egy pelenkázó asztal :-D
2020. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!