Vennétek ilyet a babának?

Figyelt kérdés

[link]


A babaszobában egy nagy ikeás komódunk lesz, egy polcos szekrény, egy széthúzhatós dívány és persze a kiságy. Más bútort, tehát pelenkázót sem fogunk venni külön, mert a komódunk már eleve adott. Találtam ezt a szerzeményt, ami ugye 2 az 1 ben dolog. Jó lehet? Vagy inkább vegyek a kiságyra pelenkázót és külön babakádat? Van valakinek ilyenje?


2020. júl. 25. 20:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as,tudnal csatolni kepet? Hogy rogzitettekek a komodra? Ezen mar en is filoztam... Koszi a valaszokat!
2020. júl. 25. 23:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy látszik én vagyok a kivétel :D nekünk volt és nagyon szerettem. Nem pacsalta ki a vizet mert amikor akkora volt már a fürdőszobában fürdött. Ha újat veszel ahoz elég drága és nem fogod kihasználni. Mi is csak 5 hónapig használtuk. Nem bántam meg hogy vettünk, de ha lesz még egy gyerek tuti nem veszünk :D
2020. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]

Pont ilyen, talán a pici pakolós része kicsit szélesebb annyira, hogy a popsitörlő elférjen. Elől, hátul kapott peremet lefele, hogy ne csúszkáljon, de bútorlapból olyan súlya van (nekünk alja is van, nem a komódon van a szivacs), hogy az nem fog megdőlni az tuti. Nekünk asztalos csinálta, de szerintem egy jó lapszabászat is összevágja, apuka meg összeragasztja max.

Ha kell, privátban küldök saját képet, de pinteresten sok ötletet lehet találni.

2020. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Koszi.. Ferjem asztalos, csak azert kerdem,majd megmutatom neki mit szol. A komod adott, viszont sajnalnam ha bele kene furkalni stb, mert ha kesobb veszunk neki komplett gyerekszoba butort a komod jon vissza hozzank a haloszobaba es nem szeretnem, ha serulne. Akkor inkabb a kisagyea veszek pelenkazot. Koszi meg 1x.
2020. júl. 26. 08:23
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem lett belefúrva a komódba, ezt nem tudom miből gondoltad.
2020. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pelenkázókomódunk volt. Fürdetés úgy zajlott, hogy a nagykádba tettük a kiskádat és melléültem sámlira. Újszülöttet kb. csak megmeríted, később meg, ha nagyobb, jobb ha stabilan van, nem egy emelvényen.
2020. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem vennék ilyet. Szerintem legyen nektek külön, mert úgy sokkal praktikusabb.
2020. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a kiskád a fürdőszobában lakott, mert a gyerek nagyjából azonnal kisdelfinnek hitte magát, pacsált kézzel-lábbal.

Mi csináltunk egy kis pultot a mosógép-szárítógép fölé, ezen pont elfért a pelenkázó a kiskád mellett, amíg elég volt annyi víz bele, amivel együtt még meg tudtuk emelni a kádat törés nélkül. Arra vettünk egy merev pelenkázólapot. Nekünk így praktikusabb, mint a szobában pelusolni, úgyis kezet mosunk, meg az elején az anyatejes csoda sokszor hagyta el a pelust, akkor inkább csap alá nyomtam az egész gyereket...

2020. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!