Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Vélemény erről a pihenőszékről?

Vélemény erről a pihenőszékről?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolkodom egy ilyen vásárlásán. Akinek van tapasztalata vele, megírná nekem? Megéri? Használjátok? :) Köszönöm!


2021. jún. 2. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem használom már, mert leszakadtam vele.
2021. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én őszintén szólva még egyszer nem vennék ilyen csilli-villi drága pihenőszéket. Hiába van ráírva, hogy 12-kig (ami kb 1,5 éves kort jelent), ilyen kicsi kagylós ülésben a gyerek nem lesz el ~fél éves kora után hiába van rajta mindenféle bizbasz. Mondom ezt úgy, hogy mi megvettük az első gyereknek a 100 ezres 4moms pihenőszéket, amit 4 azaz négy (!) hónapos koráig tudtunk használni mert utána nem volt hajlandó benne megmaradni. Az egyik legnagyobb pénzkidobás volt a kelengye listánkon. Most a második gyereknek Adamo hintát fogunk venni egy egyszerűbb pihenőszékkel, amit nem fogok sajnálni pár hónap után leselejtezni. Maga a koncepció egyébként hasznos, hogy az ember tudja vinni magával a babát pl főzéshez stb aki elvan egy biztonságos helyen, csak éppen ez nem működik sokáig. Ja és az én gyerekem soha nem aludt el a 4momsban, talán csak 1-2 alkalommal.
2021. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Huh, értem... Köszönöm!

Első, hogy érted, hogy leszakadtál vele?

2021. jún. 2. 15:37
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezted használtuk-e. Igen, használtuk,de engem nem bírt el.
2021. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Hatalmas pénzkidobás egy ilyen full batár meg ilyen olyan programmal működő pihenőszék.

Vegyél egy teljesen egyszerűt, mert úgy sem fogjátok sokáig használni.

2021. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ok. :D


Okés, köszönöm. :) Azért is kérdeztem, én is elég drágának tartom.

2021. jún. 2. 15:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak 25 ezreset vettunk ajandek penzbol, de megbantuk, nemsokara becaomagoljuk s megy le a pincebe, pedih a fiam fel eves de nagyon keveset volt benne, pedig rezeg, zenel es a labammal hintaztatni is lehet, jatekok lognak le rola..
2021. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Hónapokig sírt a 2. gyerekünk, ott tartottam, hogy kiugrok az ablakon (és ebben csak minimális túlzás van, sajnos). Egy ilyen szék mentette meg a józan eszem. Minden pénzt megért, dupláját is kiadtam volna érte. Végre elaludt (amit sem a séta, kocogás, babakocsizás, autózás, hordozó kendő, anyákínjacseppek, masszázs, és ... mondd, tuti próbáltuk, kevés volt). A harmadik babánál a must have kategóriában van nálam, előbb veszem meg, mint a babakocsit.
2021. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyat vettünk, ami később székké alakítható. Nálunk kb 6 hónaposan kezdett kimászni belőle, és 5 hónapos koráig viselte el az övet benne.
2021. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
2021. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!