Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Légzésfigyelő éjszakai többszö...

Légzésfigyelő éjszakai többször ébredő baba mellett?

Figyelt kérdés

Kislányom 4,5 hónapos, most vettünk légzésfigyelőt mivel már éjszaka hasra fordul néha alvás közben így szükségét éreztük.

Éjjel 1-3x szokott kelni enni, ilyenkor hogy használjátok a légzésfigyelőt? Mivel ha kiveszem a kiságyból 15 másodperc múlva be riaszt mert nem érzékeli a babát, ha ilyenkor kikapcsolom és etetés után vissza kapcsolom egyből felébredne a kislány mivel hangosan sípol a készülék.

Akinek van az hogy oldja meg? Vagy van bármilyen beállítás erre? Mert semmit nem találtam róla neten, sem a leírásában.



2021. szept. 28. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt ami bekapcsolásnál nem sípolt hangosan,nem is értem,ilyen van?
2021. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Angel care? Nekünk is ilyen van, mármint ami egyet pittyen "hangosan" ha bekapcsolom de utánna nincs hangja viszont ezt az 1 pittyenést nem lehet kikapcsolni rajta. Én ki be kapcsolom ha kiveszem, nem szokott rá felkelni, van hogy mocorog de elalszik nem veszem ki. Ha erre felkel akkor nem alszik valami mélyen. Próbáld, hogy kicsit több ideig altatod mielőtt leteszed, hogy mélyebben aludjon és ne kelljen fel a hangra.
2021. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Három gyereket szolgált ki nálunk BabyContol. A nagy és az ikrek között 22 hónap van és egy nagy szobában aludtak/alszanak. SOHA nem ébredt se baba, se tesó a légzésfigyelő ki-be kapcsolás hangjától.
2021. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A regi fajta angelcare egyaltalan nem csipogott igy, 10evvel kesobb vettunk ujat (regit hasznaltan vettem anno), es ki-bekapcsoltam minden ebredesnel. Ha latta volna valaki hangosan nyihogott volna, ejjeli szoptatas utan baba kisagyba be, en pedig kileptem a szobabol par lepest es kerestem a jelet a fal elott hadonaszva, majd amikor sipolt akkor gyorsan bebugyolaltam vmibe h elfojtsa a hangot.

Maskor ugyanez a baba mellett ugy h gyorsan a paplan ala dugtam amikor jott a sipolas. Gyuloltem az egeszet es tobbszor riasztott is tevesen.

2021. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Angelcare figyelőnk van, egyet pittyen bekapcsoláskor, de ezt is lehet tompítani ha lefogod a kimenetet.
2021. szept. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!