Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogyan lehetne a legjobban...

Hogyan lehetne a legjobban berendezni ezt a szobát?

Figyelt kérdés

Jobbra balra tologattunk már mindent, de sehogy sem az igazi, jelenleg így áll, de ez sem tetszik.

Nem tudom mennyire zavaros a kép, mindent beleadtam :D

A kanapéról sajnos nincs infónk hogy mekkora, de jelenleg faltól falig ér, szóval kb 2 méter hosszú lehet.

Kb 7 nm a szoba ebből kell gazdálkodnunk. A képen a kis sárga csík az 3 db 90 cm-es polcot jelöl.

Bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok.



2021. okt. 10. 13:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2021. okt. 10. 13:45
 2/12 A kérdező kommentje:

Az első link nem jó, bocsánat 😅

[link]

2021. okt. 10. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Sweet home 3d nevű progit ismered? Alaprajz, bútorok, te adhatod meg a méreteket mindenhol, és a végén bejárható lakást/szobát is tud neked mutatni. :)
2021. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hallottam már ilyen programokról, de annyira nem komoly volumenű a dolog ,hogy ennyire előre terveztem☺️ Még gyakorlatilag üresek a bútorok szóval simán tologatjuk őket ha van valamilyen elképzelésünk,nem megerőltető,és így látjuk egyből élőben a végeredményt.

No meg, ha használnék is ilyen programot, se lenne nagyon ötletem az elrendezéssel :(

2021. okt. 10. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Én a kanapét tenném a szekrény helyére. A kanapé helyére a kiságyat és a pelenkázót. A kiságy helyére a szekrényt. A zsúrkocsit meg a szekrény mellé.

Vagy a kanapét a kiságy helyére, a szekrényt az ajtó mellé, a többit meg a kanapéval szemközti hosszú falhoz, tehát ahol most a pelenkázó van.

2021. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiságyra tehető pelenkázó esetleg? A pelenkázó + zsúrkocsi helyére mehet komód.
2021. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5; Köszönöm az elsőt megnézzük majd😊, a másodikhoz hasonlót már próbáltunk, de a kanapé és a kiságy nagyon szűk helyet hagy maga között sajnos :(


6; komódot szerettem volna, de így is kicsi sajnos a hely,a szekrény és a kanapé pedig fix elemei a szobának, nem tudom őket kivenni, pedig úgy több lehetőség lenne sokkal :D A kiságyra tehető pelenkázó nem volt szimpatikus ahogy nézegettem őket,de még van rá esély, hogy váltunk, mert ez az asztal elég sok helyet foglal :( zsúrkocsira pedig azért gondoltam mert nem szerettem volna mindent mindig elő pakolni a szekrényből,(mivel ugye komódot nem tudunk használni ) és alapból ilyen “jó ha minden kéznél van” típus vagyok.

2021. okt. 10. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szekrény helyére raknám a kiságyat, közvetlenül mellé a pelenkázót (a hosszabbik oldalával a kiságynak, így pár centivel túllóg az ágyon, de szerintem szemből könnyebb pelenkázni, mint oldalról), aztán a zsúrkocsi. A kanapé maradna a helyén, a szekrény meg mehet a kiságy helyére.


Én nem raknám a kiságyat és a pelenkázót az ablak és a radiátor mellé.

2021. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen csepp szar szobát kellett berendeznünk a babának, bár a miénk lehet megvan 8 nm is. Nálunk úgy lett, hogy a rövidebbik falon van a szekrény, az ajtó mellett, szemben az ablakkal. A bal oldali hosszabbik fal mellett a kihúzható kanapé, amit amúgy nem fogunk megtartani, mert totál felesleges és nagy helyet foglal a pici szobában. Egy fotelt fogok venni helyette lábtartóval. A másik oldalon, jobb oldalt, van egy komód, rajta a pelenkázó feltét, mellette meg egy kis polcos szekrényke. Később, ha már a baba is bent fog aludni ágyastól, akkor ugyanígy a jobb oldalra kerül a kiságya. (Egyelőre a mi szobánkban fog szundizni.) Jól néz ki a szoba jelenlegi állapotában is, de szerintem közrejátszik az is, hogy semmi kimondottan babaszobába való bútor nincs benne :D (A majdani kiságyat leszámítva.)

Nektek mi a tervetek a kanapéval hosszú távon?

2021. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A legnagyobb szívás itt egyértelműen a kanapé. Azt kidobnám vagy odaadnám és rögtön lenne hely.
2021. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!