Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikor rendeztétek be a baba...

Mikor rendeztétek be a baba szobát? Hány hetesen? Második gyereknek mikor?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Akkor rakta össze a kiságyat a férjem, mikor mar megszültem és a kórházban voltunk.
2021. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónappal szülés előtt lett megcsinálva a kiságy és a pelenkázó. Másodiknál már megvoltak, mert 2 év különbség van köztük, csak a nagy már nem használta addigra.
2021. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

34 hetes voltam kb. Úgy voltam vele, hogy csinájuk meg, mert nagyon közel a szülés.

Másodjára ikrek lettek, szóval még hamarabb kezdtük, 31 hetes voltam. 1héttek később egyébként megszülettek a babák, szóval majdnem nem volt szobájuk, éppen kész lettünk:)

2021. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú mi viszonylag korán megcsináltuk azt hiszem 25-30. hét környékén.
2021. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Január közepére vagyok kiírva, azt szeretném, ha karácsony előtt már össze lenne rakva a kiságy. Más nem is igazán kell, mivel a mi szobánkban lesz az ágya.
2021. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A dolgokat folyamatosan vettük bele, és kb 30. héten összeszereltünk mindent. 36. héten mostam, vasaltam.


Aztán szülés után beköltöztem mellé egy matraccal, mert egyfolytában kel éjszaka és nem volt erőm folyton átjárkálni. :D

2021. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

36. héten hagytam abba a munkát, akkor álltunk neki. Én kimostam, összeraktam a babaruhákat, férjem a kiságyat összeszerelte.

Egy fa babaöböl volt az ágyunk mellett, illetve egy pelenkázó lap a komódon. 37. hétre megvolt minden (37+4-re született).

2021. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hetes a kislányunk és még mindig nincs kész. A bútorok dekorok megvannak de mellettünk van a kiságyba egyelőre a hálóban úgyhogy addig nem csicsázzuk ki amíg át nem költözik.
2021. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!