Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Használt valaki merev pelenkáz...

Használt valaki merev pelenkázó lapot? Milyen?

Figyelt kérdés

Úgy fogunk legideálisabban élférni a babaszobában, ha a kiságyra teszünk pelenkázó feltétet. Pozitívum lenne az egyszerű mozgathatóság, ha esetleg útban lenne, így jutottunk a merev pelenkázó lapig. Pl. [link]

Használt valaki ilyet? Bejött? Van esetleg valamilyen hátránya?


2022. jan. 8. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek volt ilyen. Most nekünk is ilyen lesz (egy hónap múlva szülök). Szerintem, ha a helytakarékosság a cél, akkor praktikus. Az alján vannak kiálló csavarok vagy pöckök, nem tudom, minek hívják. Ez beakad a kiságy tetejébe, így nem csúszik le a lap a kiságyról.
2022. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenünk van, a tesóméknak is, ők ugyanígy a kiságyon használják. Szerintem pont ugyanolyan, mint a puha (a szüleim vettek egyet, hogy legyen náluk is).
2022. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, a 3.gyereket szolgálja épp ki.
2022. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekünk is ilyen volt anno... a komód tetejére tettük ,vagy épp az ágyra ahol kellett nagyon szerettem ajánlom tényleg !
2022. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én imádtam. Széles kiságy volt hozzá, nem is kellett napközben levenni, mert simán volt hely mozogni mellette. A kiságy oldalára vettem egy zsebes tárolót, abban volt minden cucc a pelenkázáshoz, tök jól elfértünk így.

Nálunk amiatt kellett, mert szülői szobába került a kiságy és szűkös volt a hely.


Én akkor adtam el, amikor már nagyon forgott/kúszott a fiam. Nehezen lehetett pelenkázni. Ez kb 6 hónapos korában volt. Súlyra még bírta volna a lap amúgy. Ezután jött az ágyon/kanapén pelenkázás pokrócon.

2022. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5ös vagyok:

Az kimaradt, hogy mi kivittük fürdéshez is. Hűvös helyen van a fürdőszoba, ezért kellett megoldás, hogy ne kelljen vizesen futni vele a szobába vagy magát a fürdést bevinni a nappaliba… Kivittük, ráraktuk a mosógépre és ott puhán töröltük, öltöztettük egyből.

2022. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, hasonlónk volt. Oda teszed ahova kényelmes, magatokkal is vihetitek ha kirándulni mentek autóval. Könnyű takarítani, kevés helyet foglal.
2022. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, megnyugtattatok, akkor nem is ötletelek tovább, marad ez az irány! Köszönöm! :)
2022. jan. 8. 20:14
 9/10 krisszalai válasza:
Lassan két éves lesz a kicsink. A pelenkázónak már meg kellett erősítenem az alját két kis léccel, mert 15kg a teherbírása a papír szerint, jól be is hajlott néha. Nagyon praktikus, senivel használjuk.
2022. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem jelent gondot, ha meg kell erősíteni akár egy vékonyabb bútorlappal idővel, de örülök, hogy a fejemben élő előnyeit megerősítettétek. :) A komód a kiságy, illetve a pelenkázó mellett lesz, de nekünk helyben nagyon sokat számítana, ha egy nem túl mély komód kerülne oda és ez így működni fog! Az is pozitív, hogyha útban van, simán lekapom, vagy ha máshol akarom lakáson belül használni akkoris vihetem.
2022. jan. 8. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!