Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A Babycenter online oldalán...

A Babycenter online oldalán mennyi kedvezményhet jutottatok?

Figyelt kérdés
Láttam a Babycenter oldalán, hogy 100.000 ft feletti vásárlásnál e-mailben lehet egyedi árajánlatot kérni. Aki élt vele,az hány forintot, vagy hány százalék kedvezményt kaptott?
2022. jan. 11. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom függ attól, hogy miből mennyit és milyen összegért rendelsz. Attól egyedi. Szerintem max 20%. Magyarországon nincs kultúrája az akciózásnak. 😂
2022. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én emailben megkerestem őket, hogy mennyi kedvezményt kapok, ha az összes bababútort, amit kinéztem náluk rendelem meg. Nem adtak volna kedvezményt, így nem tőlük rendeltem meg végül. Emailben próbálkozhatdz te is, hárha nagyobb sikerrel jársz.
2022. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!