Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit vettetek első születésnapj...

Mit vettetek első születésnapjára a gyermeketeknek? Több apróságot vagy inkább egy nagyobbat? Nagyszülőktől, közelebbi rokonoktól (nagynéni, nagybácsi) jellemzően miket kapott?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 07:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja igen, ha esetleg linkelni tudjátok vagy képet mutatni, az is érdekelne.
2022. jún. 2. 07:26
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Mi nem fogunk neki venni semmit vagy max tényleg valami hasznos egy apró dolgot pont azért mert úgyis kap. A csomagolópapír jobban érdekli ilyenkor még. Nem szeretnénk halmozni dolgokat itthon.
2022. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen mindegy, mit kap és mennyit, nem tudja még felfogni, hogy mi történik. Ahogy jónak látod, Tök mindegy, hogy más hogy csinálta. Sőt, később sem úgy kell ajándékot venni neki, hogy mit fognak szólni mások, ha csak egy dolgot kap.
2022. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Hintalovat kapott, könyvet meg egy saját szobanövényt. És sütöttem neki tortát.
2022. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2. köszi a választ. ☺️


3. ha jól látom nem az volt a kérdés én mit vegyek, hanem az hogy más mit adott, nem azért, hogy tanácsot kérjek mert nincs ötletem vagy jujj mit szólnak mások, hanem mert érdekel. nekem is van egy határozott álláspontom a témáról és érdekel másoké is.


de azért köszi, hogy vetted a fáradtságot mindezt leírni. értékelem ☺️

2022. jún. 2. 07:43
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Jaja, azért kell link, mert érdekel, mit vettem én.
2022. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Házikó ágyat kapott tőlünk (rácsvédőt, ágyneműt én varrtam bele neki). Családtól ruhákat "kértem", mivel januárban van a születésnapja, és karácsonyra mindenkitől játékokat kapott. Emellett természetesen tortát is kapott.
2022. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Mi egy triciklit vettünk. Nem a gagyit, hanem napvédőset, ülése forgatható, szülőkarral kormányozható.


Keresztszüleitől homokozót kapott


Anyukáméktól pedig egy (a legbagyobb) játék dömpert amibe most 3 évesen is simán beül.


2 tortája volt, az egyiket úgy csináltattam, a másikat anya sütötte.

2022. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6. link vagy kép. azért hogy lássam mi az. pl. többen írták korábbi kérdésnél, hogy matatófal. életemben nem hallottam/láttam még. shame on me…


ha nem tudsz hozzászólni érdemben a témához, akkor légy szíves kellemetlenkedj valahol máshol. ☺️


7-8. köszi a választ.

2022. jún. 2. 08:41
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk most lesz,valószínűleg a torta mellé kap valami csörgő-zörgő dolgot. Most még nincs nagy igénye semmire. Lehet matatatófalat kap😅
2022. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!