Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Honnan tudom, hogy kell-e...

Honnan tudom, hogy kell-e párásítani a baba szobájában? Vagy hogy mennyi a levegő pára tartalma?

Figyelt kérdés
Láttam a neten egy szuper jó párásítót,amibe babáknak való illóolajat is lehet tenni. De fogalmam sincs, mekkora a levegő pára tartalma. Ártok vele, ha használom?
2022. szept. 22. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél egy páratartalmat is mutató hőmérőt, abból ki tudsz indulni, hogy kell-e párásítani.

Túl párás levegő sem jó, penészedhet a fal.

2022. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

"amibe babáknak való illóolajat is lehet tenni"

Na, olyan nincs. Felejtsd is el gyorsan, ha nem célod megbetegíteni a gyereked.

Tudom, tudom a marketing szöveget, hogy gyógyszerkönyvi tisztaságú, eheted-ihatod, leszedi a vízkövet, öli a vírust "megarákotisgyógyíccsa"...

De ha jót akarsz, távol tartod ezeket a sz@rkat a babádtól.

2022. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Babáknak párásítani lehet, illóolajokat tenni bele TILOS, életveszélyes lehet. (ÉS NINCS babáknak való!)
2022. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor felejtős. :)
2022. szept. 22. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!