Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mekkora ágyat érdemes venni a...

Mekkora ágyat érdemes venni a babának? 60x120 cm, vagy 70x140 cm?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami átalakítható.
2022. nov. 29. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha átalakító ágyat veszel, akkor a nagyobbat érdemes. Viszont, ha megengedsz egy személyes tapasztalást, én is, mint a környezetemben mindenki, túladtam az átalakító ágyon, kapott normálisat. Nem olyan praktikus, sem nem olyan strapabíró, mint én azt gondoltam.
2022. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyobbat mindenképpen. Tovább jó.
2022. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi 70x140-es ágyat vettünk, olyat, aminek három különböző szintbe állítható a betétmagassága, és teljesen leengedve lehet úgy is használni, hogy ifjúsági ággyá alakítod (oldalrácsok lekerülnek). Valamint az oldalrács két rácsa kivehető-berakható volt, így a gyerek pl. nap közben a kivett rácsoknak köszönhetően bármikor ki-be járhatott az ágyába, de vissza is lehetett tenni egy pillanat alatt, és akkor nem tudott kijönni. Nekünk nagyon bevállt, de ez biztosan típus és márka függő is, mennyire jó.
2022. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Olyat érdemes venni, ha nagyobban gondolkozol, aminek lenyitható vagy kiszedhető az oldala, mert előbb fog megtanulni kimászni belőle, minthogy hasznodra váljon a nagyobb méret.


A másik pedig, hogy a szoba mérete és berendezése is azért meghatározza a lehetőségeket, ezt is érdemes figyelembe venni.

2022. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
A nagyobbat
2022. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
70×140. Mi azzal 4 éves koráig kihúztuk majdnem.
2022. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mi kombit vettünk, de végülis kap a csingiling oldalról egy leesés gátlós ágyat. Nem tudom átalakítani a kombit,mert május 6-ra vagyok kiírva a második babával és ő kapja meg a kiságyat. Most 15 hónapos a kislányom aki pedig már próbál kimászni a kiságyból és egy hónapja ügyesen közlekedik fel le a kanapén. Valamint nekem is könnyebb lesz terhesen mellé feküdni és hogy nem kell nagy hassal a kiságyba emelnem majd. Hát praktikus a kombi de lehet hogy ha újra kellene vennem akkor külön ágyat vennék meg pelenkázót.
2022. dec. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 70x140 vettem neki,ha nem lesz kistesó akkor pár éves koráig kitart mert ez is alakítható.
2022. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!