Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A habtapit hogy és milyen...

A habtapit hogy és milyen gyakran tisztítjátok?

Figyelt kérdés

Ha sehogy, az is teljesen oké, de az nekem most nem segítség. Nekünk nappaliban van egy jó nagy habtapi, ráadásul kertes házban lakunk cicával, mindent gyakran kell takarítani. A pelusozás is általában itt történik, mert a pelenkázólapon már balesetveszélyes pelusozni, úgy ficereg. 10 hónapos a babám, ha számít.

Köszönöm az ötleteket! :)


2023. ápr. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1-2 hetente jól átmostam egyébként letöröltem fertötlenítös valamivel.

Én nem kerítettem neki oltàri nagy figyelmet ugyis takaritassz porszívózol felmosol..akkor olyan piszkos ugyse lehet :)

2023. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 2-3 naponta felporszívóztam és hetente átmentem rajta fertőtlenítős kendővel amikor pici volt és sokat voltunk ott. Mióta csak lényegében a játszósarok szőnyegeként szolgál felporszívózom és ennyi.
2023. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem ugyanez a felállás kérdező. Én eleinte naponta frosch babyvel lefújtam, mostmár kb heti 1x, de sokszor azt se tudom milyen nap van. Kétnaponta porszívózok de így is van macskaszőr mindenhol és alom darabkák is előfordulnak.
2023. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én naponta porszívózok és a nappalit 2-3 naponta felmosom, a macskának sem hullik a szőre, de hozza be kintről a homokot, meg mi is, valahogy nap végére mindig úgy néz ki a ház, mint a régi lakásunkban egy hét után volt. 😅 Főleg most, hogy minden nap kint vagyunk a kertben.

Akkor lehet, hogy nézek én is valami fertőtlenítő kendőt. Eddig szétszedtem és kádban átcsutakoltam az egészet pár naponta meg időnként bedobtam mosógépbe, de valami gyorsabb megoldást keresek. De a kendő szerintem pont tökéletes lesz. :)

2023. ápr. 27. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem muszály kendőt venned lehet pl vízbe kis hipó vagy domestos.

Azzal tökéletesen lelehet fertőtleníteni :)

1#

2023. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!