Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Klíma babaszobába? Szúnyogrias...

Klíma babaszobába? Szúnyogriasztás?

Figyelt kérdés

Tegnap este nálunk már nagyon meleg és párás volt a levegő, és eszembe jutott, hogy mi lesz, ha ennél is melegebbek lesznek. Egyelőre nincs szúnyoghálónk, viszont rengeteg szúnyog van, úgyhogy most sos fogunk venni. De van cicánk is, és nem tudom, hogy mennyire fogja szétkaparni a hálót (éjszaka kint van, nem is tudjuk bent tartani, mert egész éjjel nyivákolna). Mindenesetre, ha bármiért nem tudjuk kinyitni az ablakot vagy kint is meleg lesz, jó lenne valami B terv a hűtésre. Egy 12 nm-es szobája van a lányomnak, amihez rendes klíma szerintem túl erős lenne (az amúgy van a nappaliban), de gondolkoztam, hogy esetleg valami kis állóklíma vagy hűtő/párátlanító eszköz jó lenne. Egy éves lesz nemsokára, úgyhogy nem annyira picike, de nem is jégkamrát akarok csinálni a szobájából, csak hogy ne izzadjon egy bodyban (tegnap már úgy izzadt, pedig még nem volt olyan szörnyen meleg). Mit gondoltok, ez működhet? Esetleg van valakinek ilyen eszköze, amit ajánlani tud? Illetve szúnyog irtásra, riasztásra tudtok ajánlani valami bababarát megoldást? Ilyen lila fényes elektromos szúnyogirtónk már van, de az kb semmit nem ér, egy szúnyogot megfog, 3 pedig jóllakik belőled. :(

Bocsánat, kicsit össze-vissza lett, de nagyon sok kérdés van a fejemben. :) Köszönök minden segítő választ!


2023. máj. 22. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van klíma, szúbyogháló is.

Kilencediken lakunk így már újszülöttkorától használjuk.

A legnagyobb melegben 26 fokra állítottuk, már ez sokat segített.

2023. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond a klíma. Állitasz be 26 fokot, alacsony fokozatra kapcsolod és úgy állitod be, hogy ne rá menjen az se. Az nem gond hogy kicsi a szoba, attól jó beállítással nem lesz jégkamra belőle.
2023. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elejétől fogva volt a szobájában klíma, semmi gond nincs vele. Havonta kell takarítani az elérhető helyeken,fél évente meg jön a márkaszervízes nagytakarítani.
2023. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. :) És ti mind a nagy, falra szerelhető klímát írjátok, ugye? Az lenne a legjobb, ha nem a földön foglalná a helyet, nem kéne pakolgatni, hogy ne borítsa fel a gyerek.
2023. máj. 22. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, rendes fali van.
2023. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mobilklíma eleve sokkal rosszabb hatásfokú is, egy rossz kompromisszum. Rendes klímát érdemes beszereltetni. Nyilván nem kell hidegre állítani, meg majd fújja a plafon felé a levegőt, és kész. Szúnyogháló nálunk minden ablakon van, nekem nem is ablak az ablak háló nélkül, ha lenne olyan, amin nincs, akkor vagy szerelnék fel, vagy soha nem nyitnám ki. Ez a gyerektől független, engem zavarnak a szúnyogok, legyek, darazsak, poloskák.
2023. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!