Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Biztonsági gyerekzárból...

Biztonsági gyerekzárból melyik márka/típus vált be?

Figyelt kérdés

Esetleg linket is tudtok küldeni? Pozitív és negatív tapasztalatok is érdekelnek, hogy ez pl. nem tapadt, ezt ki tudta nyitni a gyerek, stb.

Köszönöm!


2023. jún. 6. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De mire?

Fiók, ajtó, sütő, hűtő, erkélyajtó, ablak....

2023. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak szekrényekre, fiókokra. Minden más már bababiztos, csak most elkezdett pakolni. :)
2023. jún. 6. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekünk nem volt egyik gyerekünknél sem. Helyette hagytunk 1 amit szabad volt pakolgatnia.
2023. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
3 különbözőt vettünk, mindegyikre rájött, hogy működik. Brendonban vettem 2 félét, a 3. Rendeltem valahonnan. Márkát nem tudok.
2023. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 babyboom567 ***** válasza:
78%

Hűtőn volt nekünk,az 1 éves kisfiam 1,5 nap alatt jött rá,hogy kell kinyitni.És le sem lehetett szedni,csak ha leszedtem volna a hűtő fényezését/festését.


[link]

2023. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A mágneses a lehető legjobb szekrényre. Fiókból nem mindre lehet feltenni. Nekünk aliról volt fillérekért. Azt sehogy se tudja kinyitni, ha van annyi esze a szülőknek, hogy nem hagy elől más mágnest. :)

Az meg nyilvánvaló, hogy hagyja is az ember pakolni, de például az íróasztal a fontos iratokkal, a késes fiók, a gyógyszeres/vegyszeres szekrény (ha nem lehet simán feljebb pakolni - de barátnőm gyereke a plafonra felmászott 1 évesen) azért jó, ha zárható. 100 %-ban mindig mindenkor nem lehet figyelni, egy balesethez meg fél perc elég.

2023. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magneses van nekunk is. Markat mar nem tudok, kb az elsot rendeltem meg, ami szembe jott velem a neten.


Ez tenyleg nagyon jo, viszont lehet, hogy egy ponton, ha a gyerek eleg erosen rangatja az ajtot a szekrenyen, ki fogja majd tudni nyitni, mert nem erzem egy eletbiztositasnak, el tudom kepzelni, hogy eltorik igy a zar.

Bar egyelore meg nem csinalt ilyet, de csak 1,5 eves, ki tudja mit hoz a jovo :D

2023. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
7, mire olyan ereje lesz megtanítod, hogy nem rángatunk semmit, mert tönkremegy. Csak kezdd el időben! ;)
2023. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a negatív és pozitív tapasztalatokat is! Megpróbálom ezt a mágnesest, de a konyhaszekrények felső részeivel sajnos ez biztos nem kompatibilis. Arra próbálok akkor valami ragasztósat. Kint tartja, amíg kint tartja, hátha addigra kicsit jobban fog menni a nem szabad gyakorlatban is. Az enyém is most lesz egy éves, amióta pakolni kezdett, magyarázom neki, hogy nem szabad, és ha ott vagyok, nem is csinálja, de amint egy pillanatra elmegyek, azonnal útnak indul. Ma már a konyha felsőfiókban túrkált, de úgy, hogy a feje alacsonyabb, mint a fiók alja. Mindent meg nem tehetek a felsőszekrénybe. Van minden szobában amúgy "saját" fiókja, amit tud nyitogatni, és pl. a konyhásban van a mini konyhája, úgyhogy tudunk együtt főzni, de nyilván jobb az én kacsa sütő jénaim, mint az a vacak kis fa brokkoli.
2023. jún. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!