Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Rácsvédő kiságyba, ahol egy...

Rácsvédő kiságyba, ahol egy oldalon van csak rács?

Figyelt kérdés

Olyan a kiságyunk, hogy a falhoz eső oldala tömör fa. A legtöbb rácsvédő pedig ugye olyan amit körben kell felkötözni, de ott nem tudjuk mihez odakötni. Tudnátok ajánlani valami megoldást vagy terméket erre, belinkelve akár?

Köszönöm szépen :)


2023. júl. 5. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha a másik 3 oldalt fel van kötözve, akkor az az egy is ott fog maradni. Nekünk az egyik oldalon egyáltalán nincs rács (leszedhető, leszedtük, már 1 éves a lányom), és úgy sem mozdul el, pedig ő jobban mozog, rúgdos, kapaszkodik bele, mint egy újszülött.
2023. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Olyan, hogy 3 oldal tömör fa és csak az elülső oldalon rácsos?

Nekünk is ilyen, mi ezért fonott rácsvédőt vettünk. A rácsokhoz odakötöttük és ennyi. Nem ment az sehova, nem olyan könnyű. Nekünk szuperül bevált.

2023. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a miénk is fonott, azt nem írtam.
2023. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsánat azt nem írtam, hogy mind a három oldal tömör, és csak egy rácsos van. Igen nézegettem a fontottat, akkor lehet olyat vásárolunk :)
2023. júl. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!