Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Xiaomi kamera alkalmazása...

Xiaomi kamera alkalmazása mennyire hangosan riaszt? Párat csipog csak vagy addig csipog míg "ki nem nyomom"?

Figyelt kérdés
Xiaomi kamerát tervezek venni bébiőrnek, de félek, hogy néhány csippanásra nem ébredek fel éjjel. Illetve mennyire érzékeny? Mocorgásra is jelez vagy csak hangra ha sír pl?
2023. júl. 25. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kamerát szeretnéd? Ez konkrétan bebior?

Nekunk sima xiaomi home van, térfigyelő kamera. Konkrétan a szoba hangjat hallom, tehat ha felkel a gyerek arra felkeltem, (siras dumcsizas tok mindegy) volt hogy a fordulasara is, ahigy a ruha surlodik kozben :D

2023. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bébiőr, sima home vagy mi. Még nem tudom melyik legyen pontosan, bár sok különbséget nem látok köztük
2023. júl. 27. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem pittyeg, csak siman a szobat tudod hallgatni. Teljesen megfelelo. A 360'os kamera hatranya h ha nem a sarokba szereled fel, akkor nem latja be az egesz szobat, mert fel-le nem mozog teljesen. Nekunk van 180'os is, azt jobban szeretjuk. En ugy csinaltam, hogy ejjel magam melle tettem a telom amin ment az app. Azert ujszulottet en nem hagynek igy egy masik szobába,de kb 6 hos kortol siman. Mi 1 eves kortol alszunk igy. Akkor is hasznalom ha pl fozok a konyhaba, igy ha elvan nem kell rogangalnom megnezni mit csinal. Az app es a kamera osszehnagolasa neha szenvedos ha valamiért resetelni kell, de erdekes,hogy nalunk az egyik mindig popecul kapcsolodik,a masikkal játszani kell. Ha utazol vhova es viszed ezt csak akkor kell, meet ufye wifis.
2023. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*mert ugye wifis.

Bocs, mar nem latok😅

2023. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak sima értesítést küld, minta mondjuk egy facebook értesítést kapnál vagy egy mailt. A telón beállított hangot használja.
2023. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hangos a jelzése, én is azt hallom, amit a gyerek csinál a szobában.

Volt régen egy ip kameránk a gyerekszobában ami riasztott ha mozgást érzékelt. Na az nem volt valami praktikus mert ha véletlenül bementem vagy akár csak a macska bement a látóterébe akkor úgy csipogott hogy még a halottak is felkeltek volna nem hogy a gyerek.. 🤦

2023. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!