Kinek melyik elektromos babaringató szék jött be?Tudom, ne is merjek ilyenre gondolni, mert nem vagyok jó anya, ha már egy ringatószékbe teszem a gyerekem, de ezt magunk mögött hagyva, érdekelne, aki ilyen "gaz tettekre" képes, melyik jött be neki?:)

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Ha normálisan kérdezted volna... de így?
2023. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Sima pihenőszék vagy rezgő-zenélő pihenőszék nagyon hasznos tud lenni, amíg házimunkát végzel és a közeledben akarod tudni a babát. Illetve hozzátáplálásnál is jó szolgálatot tehet, amíg a baba nem tud ülni és nincs dönthető etetőszéketek.

Elektromos hintáztatós nekünk nem volt, de igény se volt rá.

2023. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Sima rezgő pihenőszékünk volt. Bright starts, Brendonban vettük. Azt hiszem ez volt a legolcsóbb. Mindenhol azt olvastam, hogy nem biztos, hogy a gyerek szeretni fogja, így nem is mertem nagyob drágát venni. Azóta kinőttük, de hiába árulom, nem veszik meg. Ha drágábbat vettem volna, azt se tudom hogy adnám el.

De végülis nagyon szerettük mindketten, úgyhogy én ajánlom.

2023. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Van amelyik baba szereti, van amelyik nem. Nekünk teljesen felesleges volt, de szerencsére kaptunk kölcsön. Nem egy nélkülözhetetlen dolog.
2023. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Mamaroo 4Moms-t vettünk, nagyon szeretjük most sem választanék másikat.
2023. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Rezgő pihenőszék volt nekünk is. A legolcsóbb.

Elhintáztak benne míg főztem, a hozzatáplálás is abban kezdődött

2023. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Graco elemes babahintánk van. 20 hónapos, már igencsak kinőtte, de nagyon ragaszkodik hozzá. Beleül, bekapcsolja magának, el is alszik benne, ha álmos.
2023. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

A kérdéssel nem csak az a baj, hogy szinte házhoz mész a lóf*szért, de hogy a babaringatóval is ugyanaz a gond, mint sok babacuccal: minden gyerek más, fogalmad sincs, nektek mi fog beválni. Lehet, hogy semmilyen babaringató nem jó, de az is lehet, hogy kapsz itt három típust, de nektek a negyedik válna be.

Éppen ezért van, hogy sok drága cucc végül kihasználatlanul kerül elcsomagolva.

2023. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hugomnak volt, egyáltalán nem lett kihasználva. Kb 3-4x volt benne. Emiatt mi nem is vettünk. Főleg hogy az én kislányom nagyon mozgékony szerintem el sem lenne benne. Válassz ki párat és nézd meg a véleményeket róla, általában írnak.
2023. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen használtan vegyél.

Nekünk pont van egy eladó, ha Kaposvár vagy Balatonboglár körül laksz.


Nem vagy sz.r anya azért, mert kell 15 perc enni, inni, zuhanyozni vagy csak kómába esni.


Arra figyelj h egy nap többször bele lehet rakni a babát, de max 15 percre egyszerre.

2023. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!