Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Valakinek van ilyen típusú...

Valakinek van ilyen típusú házikós ágy? Légyszi mondj velemenyt?

Figyelt kérdés

[link]



Mennyire strapabíró? Szereti a gyerkőc?


2023. okt. 30. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk hasonló van, csak nincs alatta ágyneműtartó. Strapabírónak strapabíró mert sokszor a férjem altatja a kisfiunkat és ő 100kg-os és nem nyikorog alatta :D Plusz a kisfiunk a keresztlányunkkal ugrálni szokott benne :D Igazából csak aludni nem szeret benne :DD De az nem az ágy hibája, hanem mert köztünk jobb neki :D
2023. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyesmi van, csak ágynemű tartó helyett vendégágy van ott és én azon fekszem, amíg altatok. A leesésgátlós részről néha kiugrik, ha nem akar aludni, úgyhogy résen kell lenni, de amúgy teljesen jó. Meg időnként kicsit rágja a fát, emiatt lehet, hogy legközelebb festetlent vennék. A házikós részt tök jól lehet dekorálni, mi kis világítós gömböket tekertünk körbe.
2023. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be, eladtuk .A férjem a 120 kilojaval felve ült rá, én nem fertem a gyerek melle, úgyhogy inkább egy ikeas brimnes ágyat kapott leesesgatloval, abban az első perctol jól alszik.
2023. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én biztos nem vennék egy 70x140es ágyat. 3 vesen kb már alig fért el benne mert forgolódott mindenhogy. Kombi ágya volt igy 70x185 re nagyitottuk de így 6 évesen is bőven kicsi szeltibe.

Ha annyira tetszi az ilyen ágy én egy normalin méretű házikó ágyat csináltatnék amiről leszerelhető a plusz kiegészitő így tényleg sokáig jö lesz.

2023. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 90x200-as házikó ágy van, de néha az is kényelmetlen, amikor mellé kell feküdni. 70×140-es méretet biztos nem vennék.
2023. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!