Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Raknál szőnyegre játszószőnyeget?

Raknál szőnyegre játszószőnyeget?

Figyelt kérdés

Felszedtük a parkettát, és világos színű szőnyeget raktunk le helyette. Hülyén nézne ki, ha arra tennénk egy játszószőnyeget? Ami illik majd színben hozzá.


Azért kérdezem, mert ilyet még nem láttam, képen sem.

Kíváncsi vagyok, mit gondoltok.

Köszönöm!


2013. jún. 5. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem játszószőnyeget, hanem gyerekmintás szőnyeget.
2013. jún. 5. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó már épp írni akartam hogy miért ne tennék??? :)


Hát nem igazán értem, nálunk a gyerekmintás szőnyeg a gyerekszobában van, nappaliban vagy nem tudom hova akarod ott normál szőnyeg van...

2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így már értelek :).


Úgy el tudnám képzelni, hogy egyszínű a szőnyeg (padlószőnyeg?) és azon vmi hozzá illő gyerekszőnyeg. Így még melegebb is a kicsi alatt, ami semmiképpen sem hátrány.

2013. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszínű! Köszönöm! :)
2013. jún. 5. 11:33
 5/6 Kerria ***** válasza:

Szőnyegen a szőnyeg...nagyon sok országban divat.


Én is próbáltam, de soha nem azon a felületen maradt a gyermekem... így emiatt nem tettünk még egy réteget, mert az alatt világosabb marad a világos színű szőnyeg. Ha viszont állandóra is szívesen ott hagyod, akkor nyugodtan!


Ezt a cikket találtam Neked: [link]

2013. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszönöm! Tényleg jól néz ki. Akkor már nincs kérdés.
2013. jún. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!