Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogyan tudnék gyerekszobába...

Baranka kérdése:

Hogyan tudnék gyerekszobába házilag díszeket csinálni/készíteni?

Figyelt kérdés
Nemrég tettem fel itt egy hasonló kérdést akkor nagyon sok hasznos választ kaptam! Has házilag szeretnék csinálni valamit mit tudnék csinálni nulla kézügyeséggel, kevés anyagból, olcsón? Kislányos anyuka
2013. aug. 7. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

a múltkor feltett kérdésre ami válaszokat kaptál, azt már megcsináltad?

dísz nálunk nem igazán van, inkább csak hasznos játékok, meg tárolódobozok: pld nagy kartondoboz csomagolópapírral beragasztva.

játékötletet tudok írni, ha az kell, írj privit. nekem is nulla a kézügyességem :-))

2013. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én festettem a falra,és a plafonról lógattam le festett kartonon holdat,csillagot,szaturnuszt,damilról,beszórtam csillámporral stb.és habtapival van kirakva a padló meg a szekrény oldala is igy vidám nagyon
2013. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!