Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogyan alakítsak ki olvasósark...

Hogyan alakítsak ki olvasósarkot és milyen kreatív játéktárolási módok vannak?

Figyelt kérdés
Felújításban vagyunk a gyerekszobát most alakítjuk ki. Nagyon sok könyvünk van és a fiam imádja is, szeretnék neki párnákkal vagy babzsákkal, ilyesmivel olvasósarkot kialakítani. Valaki tudna képeket küldeni, vagy olyan oldalakat leírni ahonnan tudok ötleteket meríteni! Jól jönne még valamilyen játéktárolási ötlet is, mert rengeteg kisautónk dínónk meg hasonlónk van egy nagy gurulós játéktartóban van ami eltört, így valami újat akarok de olyat amibe lehet külön tenni a játékokat és nem kell egy darabért mindet kiszedni. Remélem lesz olyan aki érti mire gondolok és tud nekem ehhez segítséget nyújtani :D
2013. aug. 23. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha, lenne pénzem, akkor ilyet vennék a gyerekszobába, nekem nagyon tetszik és praktikus is, hogy többféle dobozt lehet betenni vagy kombinálni.

[link]

Amit az első válaszoló linkelt az is jó, de olvasáshoz én világos anyagból készíteném a sátrat!

szinesotlet.hu meg nagyon sok olvasó kuckót szokott posztolni a fb-n.


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet valahol külön dobozokat venni az előző tárolóba, mert a férjem nagyon ügyes és ezt még ő is megtudná itthon csinálni. Fonott kosarakat már láttam, de ilyen műanyagot még nem. Amúgy nagyon jók ezek az ötletek :)
2013. aug. 23. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olcsósítottam...3 lányom van, és vagy 30db baba...

Fatelepen vettünk egy hatalmas (1,5mx1,5m-es) fa kalodát, az alja és az oldalai tömörek. Ez lelakkoztam, kidekoráltuk, ez lett a játéktároló.

A legót, gyöngyöt, kirakót, meg az ilyen aprókat nagy tejfölös vödörbe tettük, így külön-külön van minden.

A könyveknek pedig egy rikító rózsaszín tejesláda lett az otthona.

A gyerekek könnyen rendben tartják, és szeretik is.

2013. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!