Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol lehet falmatricát készítet...

Hol lehet falmatricát készítettni?

Figyelt kérdés
A problémánk, hogy színes falmatricát szeretnénk,pl. kiscica fehér szőrrel ,rózsaszín masnival, fekete orral, kék szemmel. De nem találtunk olyan céget ahol tudnánk ilyet egyénileg rendelni, csak olyat ahol egy színű mintát készítenek. (egész fekte, egész, piros, egész rózsaszín stb.)

2013. szept. 6. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Olyan céget keress ahol autot dekorálnak.
2013. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olcsóbb, szórakoztatóbb, ha pl. valami diavetítővel, projektorral egy vágyott képet "lőnétek" a falra, aztán rajzoljátok körbe grafitceruzával, és akrilfestékkel, beltéri falfesték színezőpasztával fessétek meg. ez a saját kezű kreáció nagy büszkeséget okoz, a baba meg imádni fogja :)
2013. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem csinálnak ilyet mert a matricákat egy adott színű fóliából vágják ki, DE ha jó úgy, hogy néhány egybefüggő színből van összerakva, akkor szerintem faldekoralas.hu -sok megcsinálják.


Nem vagyok benne biztos, hogy meg tudják csinálni beszéljük velük.


(Ugyanaz a cég mint a polomania.hu és már jópár pólót csináltattam velük. Onnan gondolom, hogy a fenti dolog működhet, hogy a pólókat is így csinálják és ott lehet színeset (max 3 színű))


[link]

2013. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne irj hülyeséget, csinálnak ilyet. Fóliára nyomtatnak is....szted az autodekorok sok egymásra ragasztott foliábol állnak???.....:)))
2013. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ne irj hülyeséget, csinálnak ilyet. Fóliára nyomtatnak is...."


Bocs azt hittem egyértelmű, hogy a faldekoros cégekre gondoltam, akikre a kérdező.

A fóliára nyomtatásról én úgy tudtam jóval drágább ezért egyedi kérésre csak sok pénzért csinálnak, de lehet, hogy tévedtem. (Ugyanúgy ahogy pólóra is lehet klassz színes képeket nyomni szitanyomással, csak túl drága ahhoz, hogy nem sorozatgyártott pólóra is megcsinálják)

2013. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, de azt nem hogy mért irtad mivel a kérdező nem irta h anyagi gondjai lennének és gond a pénz. A kérdés az volt h hol tud ilyet csináltatni.....
2013. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Festeni nem akarunk a falra azt sokkal nehezebb később eltávolítani mint a matricát. Érdeklődtem autó dekoráló cégnél is, de azt mondják ők ilyen képeket mágnesre nyomtatnak és nem matricának. Kedvesen felajánlották, hogy festenek a falra, de azt nem szeretnénk. Volt egy cég akik vállalnak ilyen matrica készítés egyedi megrendelésre, de az 5 matricát csillagászati áron csinálnák meg, drágábban mint ha az autó festők kifestik nekem az egész falat.
2013. szept. 10. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ez nem olcso mulattaság :) Specko folia kell stb....

Merre laksz?? Ha gondllod kérek neked itt árajánlatot, ismerős vagyok 2 cégbe is.....

2013. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!