Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a különbség a Baby Anabel...

Mi a különbség a Baby Anabel és a Baby Born babák között?

Figyelt kérdés
6 éves lányom pisilős babát szeretne. Ti melyiket ajánlanátok? Kicsit tanácstalanul álltam a játékbolt polca előtt. A válaszokat előre is köszönöm.
2013. nov. 26. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok, mert nekünk van Baby Born, és így a dobozból nem láttam túl nagy különbséget.
2013. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Látom elég régi a kérdés de azért leírom a válaszom.Az én kislányomnak van mindkettő fajta a baby born nem elemes etetni,itatni lehet pisil ,kakil ,könnyezik és lehet fürdetni az annabell baba pedig elemes hangokat ad de lehet itatni és könnyezik is és nem lehet fürdetni de már van belőleújabb amit lehet
2014. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!