Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol tudnek nezni gyerekszobaka...

Hol tudnek nezni gyerekszobakat gyerekbutorokat falszineket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 21:15
 1/5 anonim válasza:
Az OBI-t tudom ajanlani. Nagyon sok lakassal kapcsolatos dologgal foglalkoznak. Magyarorszagon ki is van epitve rendesen, szoval nem is kell sokat utazni. :)
2013. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az obi-ban nem, de a praktikerben, kikában tudom, hogy vannak ilyen kis berendezett szobák. vagy pontosan mire gondolsz?? neten kismillió ötlet van.
2013. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hu te nagyon okos! Az OBI ba nem? "Lakasbol otthon obi" Ezt a szlogent is csak hulyesegbol talaltak ki. -.-
2013. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

KEDVES 3-as! Te valami nagy obi-rajongó vagy, akinek tele van otthon a fala obis plakátokkal??? :D


Segítek neked a szöveg-értelmezésben, mert úgy látom rádfér. (lehet hogy érdemes lenne az obis újságon kívül nagyobb lélegzetvételű szövegeket is olvasnod néha, hátha segítene...) NEM azt írtam, hogy nincsenek az obiban lakberendezési dolgok, hanem hogy nincsenek kirakva berendezett szobák- a többiben igen! Nálunk legalábbis nincs, de ha te akkora fan vagy, biztos kívülről tudod, hogy van-e olyan áruházuk, ahol kiraknak ilyen mintaszobákat. Sőt nálunk egyáltalán nem is kapható gyerekbútor az obiban...

2013. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
delitybutor
2013. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!