Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Galériás ágy jól kihasználható...

Galériás ágy jól kihasználható? érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hány éves korig használható?tinédzser/felnőtt súlyát is bírja? És hány éves kortól használható biztonságosan? Ha beteg,akkor is ott alszik a gyermeked?
2013. dec. 17. 00:27
 1/4 anonim válasza:
A fiamnak ilyen van és szereti. 17 éves, kb 10-11 évesen vettük neki. Egy alapterületen elfér az íróasztal és az ágy. Már felvetettem neki, hogy lecseréljük, de nem akarja.
2013. dec. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5,5 éves most a kisfiam, még nem használja alvásra. Igazából nem bánom még, mert tényleg csak azért vettük meg, mert sokkal olcsóbb volt épp, s nem akartuk kihagyni. De remélem, hogy mire iskolás lesz, fent alszik, így nagyobb hely lesz a szobájában. Viszont addig is remek hely a játékra, nagyon szereti. 120 kg-ig jó, elég széles is, szerintem 15-16 éves korig jó.

Nekünk ilyen van: [link]

2013. dec. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krisztivan ***** válasza:
Nekünk is ilyen van.Kb.2.5évesen került át bele mert a másik már valahogy nem volt neki kényelmes.Szeretjük nagyon mert az összes játék alul elfér.Igaz nem a magas galériás,hanem ami olyan 80cm körüli magasságú.
2013. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3 évesen kaptam ilyet, anyukámmal csináltuk ketten. Nagy barkácsember, lerajzolta, én kiszíneztem, hogy ilyet akarok, levágtuk, összecsavaroztuk, és 13 lehettem, mikor kinőttem a színeit. Súlyra bőven bírt volna.

Betegen akkor aludtam ott, amikor éjszaka nem kellett felkelni se lázat mérni, se gyógyszerezni, se nem volt hányós dolog a képben. OLyankor nagyon rossz, tapasztalat. Eleinte lehetett alatta játszani, később ott volt olvasó kuckóm, tanuló hely. Remek megoldás, de félfelnőtt-felnőttnek, aki az ágyat már nem csak alvásra használja, nos arra alkalmatlan. Egyrészt végtelenül ijesztő, másrészt halál kényelmetlen.

2014. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!