Milyen matracotok van?

Figyelt kérdés

azt olvastam a kókusz csak divat, de túl kemény, a legtöbb babának kényelmetlen....

ha csak sima, kemény szivacsot vennék, arra húznék vízhatlan bevonatot és arra valami huzatot, az is jó, nem?


van valakinek sima szivacsa?


2014. jan. 4. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Vízhatlan bevonatot ne húzz rá, szerintem teljesen felesleges egy újszülöttnek.

Én először sima szivacsot vettem, és tettem rá gumilepedőt. Na, attól jól bepenészedett a matrac. Még mielőtt a babám megszületett volna. :)

Szóval vettünk új matracot (sima szivacs), de a kisfiam folyton izzadt. 8 hónapos koráig próbálgattam, hogy mi lehet, kevés ruha, kis takaró, egy réteg, két réteg, mindent amit el lehet képzelni. Aztán olvastam arról, hogy a kókuszmatrac milyen jól szellőzik. Elrohantam és vettem egyet. :) A kisfiam többé nem izzadt. :) Viszont nem is volt a legkényelmesebb neki, bár a kiságyat is utálta, így 11 hónaposan rendes ágyat kapott. Abban megint szivacs volt és a kisfiam megint izzadt, de szépen lassan kinőtte.

2014. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erdekes. Mind a ket lanyom kokuszmatracon alszik vilagrajotte ota, mint ahogy mi is.

Elunk meg es koszi kerdesed, egesz jo rajta aludni.

2014. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, sokan használnak szivacs matracot. A vízhatlan réteg nekem nem tetszik, nem használunk ilyet. Kókusz matracunk van, nem csak a baba alatt, de mi magunk is ezt használjuk a hálószobában. Soha ilyen jót nem aludtam előtte, az ágyunk a kedvenc helyünk a lakásban. A baba is szereti. Szerintem nem túl kemény, de ez lehet ízlés kérdése.
2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kòkusz. 19 hònapos a fiam és születése òta hatalmasakat alszik rajta. Nem hinném, hogy kényelmetlen.
2014. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok képben, azért kérdezem, nem kell ironizálni... -.-


[link]


ezt olvastam, azért kérdem. Oké, akkor a vízhatlant kihagyjuk, kössz a tippet! :)

2014. jan. 4. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Kókusz matracunk van, a második gyerek alszik rajta. Sose volt vele semmi gond. Én vízhatlan huzatot nem raknék rá, bepenészedhet, meg ha hason alszik a babád, esetleg gond lehet belőle. (A gumilepedőnél sem ajánlják, hogy a baba feje alatt legyen.)
2014. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kókusz,két oldalon szivaccsal.jól szellőzik és félkemény mint egy bonellrugós...
2014. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Mindenféle műanyagot nyugodtam kizárhatsz mert ártalmas. A gombás fertőzések melegágya. Nem vízhatlanságra kell törekedni hanem a rendszeres szárazra cseré-lésre(pelenkázás, vastag sokrétegű pamut lepedő)
2014. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!