Fa vonatszett kérdés?

Figyelt kérdés
Van tescosunk, vettünk Ikeásat hozzá, de elég passzos, szoros, sok helyen komoly küzdelem összeilleszteni az elemeket egymással. Vajon a többi pl brio vagy eichorn (nem tudom hogy írják) is ilyen nehezen összeilleszthető a tescos vonatszettel?
2014. jan. 6. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a tescossal nehéz, hanem az ikeással. Annak ugyanis kiszedhető, műanyag csatlakozói vannak, míg a tescos és a brio sínek is egybe vannak kifaragva. Remélem érthető :)

Szóval a tescosat a brioval könnyű összerakni, az ikeással kell kicsit küzdeni.

Az eichornt nem ismerem, nekünk csak az előbbi három van.

2014. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány készletet vettél a tescosból? Ha azt feltételezem, hogy van 1 tescós és 1 ikeás szetted (vagy akár több valamelyikből), akkor én nem gondolkodnék még egy harmadik típuson, hanem vagy a tescósat bővíteném, vagy az ikeásat.

Nekünk ikeás van, már a sokadik készlet, de még bővíteni fogjuk.

2014. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 tescos szett 1 tesco kiegészítő ez egy alagút alul felül megy a sín és 1 ikea kiegészítő ami akciós most és ezért vettem az ikeásat, meg több fórumban olvastam, hogy ezek a fa vonatszettek kompatibilisek egymással. Hát végülis azok, csak nehezen megy az ikeás a tescosba. ezért érdekelt, hogy vajon a többi amit kompatibilisnek mondanak, az is így működik, vagy azokat normálisan össze lehet rakni.

Amúgy érdekes, mert a tesco szett az lekerekített végű fa pöckös a kiegészítő amit vettünk, az meg egybe van a sínnel, úgy van kivágva a fa, az igényesebb kidolgozású.

2014. jan. 6. 14:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Brioból láttam interneten nagyon jópofa kiegészítőket, így ha a tescoba nem kapunk akkor az is egy jó alternatíva csak drágább.
2014. jan. 6. 14:09
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja amúgy köszi a válaszokat, hasznos volt!!!!!

Így akkor az ikeást hanyagoljuk, abból úgyis csak pár sín van.

2014. jan. 6. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak Tescós és Eichhorn szett van, ezek remekül passzolnak, mintha ugyanaz a márka lenne.
2014. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm
2014. jan. 7. 07:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!