Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tudnátok mondani pár színt a...

Tudnátok mondani pár színt a babaszobába?

Figyelt kérdés
Kislányok lesznek, a párommal egyikünk se szeretne rózsaszínt!

2014. máj. 31. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pasztellszínek. Lila, zöld, sárga, narancssárga, bézs.
2014. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

narancssárga, citromsârga, zöld

nekem kislányom van 3 hós, és zöld a szobája. rózsaszínűre én se festeném soha!

2014. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ha merêszek vagytok akkor lehet 2 fal citrom 2 narancs. vagy 3 citrom 1 narancs, lehet variálni. de esetleg citrom mellé lehet egu piros fal is ha kedvelitek az élénk színeket.

tapêtacsík közêpen/alsó saroktól felső sarokig és alul sötét, felül világos sárga

2014. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
almazöld! és falmatricák?
2014. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 fal vanília, 1 mintás tapétával készült. Dekorcsík a mennyezet alatt van.
2014. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem fiam van, de kislánynak is lehet sárga a szobája. A dekorcsík nálunk középen van a falon, alatta sötétebb (az sem sötét sárga, csak sötétebb, mint felül) sárga, felül pedig halványsárga. Egyáltalán nem bántó színek.

Vigyázni kell a színekkel, hogy milyen erőteljesre sikerülnek. A sógorom fiának zöld (sötét almazöld) a szobája. Akárhányszor bemegyek, jojozik a szemem. :) Nem tudom, ők hogy szokták meg.

2014. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ezen a 2színű szobán eddig még nem gondolkodtunk el, de most nagyon megtetszett. Faldekorációt én akartam festeni, csak most a babák miatt nem nagyon mászkálhatok, a megszületésük után pedig időm nem lesz rá. De falmatricát lehet teszünk fel.

A lila, sárga, narancssárga színek tetszenek :)

2014. máj. 31. 17:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Én köröm virág szinre festettem a felső rész az alsőt kicsit sötéttebre és egy nem gicses szivecskés bordűt tettem fel. Kislány lesz nálunk is. Matricát nem vettem inkább a dekorgumis megoldás választottam.29hkm
2014. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]

Így néz ki :) 29hkm

2014. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen lesz az fent a falon.

2014. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!