Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Használ valaki Stokke Care...

Használ valaki Stokke Care pelenkázót? Érdekelne, hogy amikor már izeg-mozog a baba akkor is lehet ott pelenkázni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél, nem praktikus.

Kicsi a felenkázó része, nemctudtam semmit a tetejere tenni, mert akkor a sért nem fért el rajta, s jobban kéznél lett volna fent a gyerek mellett.

A polcok mivel nem zártak, porosodott benne a cucc, s 7 hónaposan felállt a fiam, lehetett kiszedni a fiókokat, mert mindig kihúzta, kipakolta.


Eladni alig tudtam, mert mindenki drágának találta, örültem hogy megszabadúltam tőle!


A második gyereknek hagyomásos nagy pelenkázoszekrénT vettem, ami komóddá alakítható majd.

Sokkal jobb, jobban pakolható, s nem látszik mi van benne...

2014. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Be tudnál linkelni olyat amit te vettél másodjára?

Én nem vagyok túl magas, olyan 170, de nekem kissé magasnak tűnt a felső polc, amin a pelenkázó matrac van, de az üzletben azt mondták hogy állítható a magassága, szóval lejjebb vihető.

És még egyszer köszi!

Ágyat már megvettem, a Sleepit az nagyon tetszett, de ezen én is gondolkodtam.

2014. aug. 4. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én nem ismertem ezt a szekrényt, de 50-80 ezer forintot nem adnék érte! Most komoly? Feleennyiért sokkal jobb pelenkázó szekrények vannak.

Én vettem egy merev pelenkázót a kiságyra, majd Libero pontokért rendeltem a kiságyra köthető kis textil tartót, aminek 3 zsebe van, abba tettem a pelenkát, krémet, popsitörlőt, testápolót. Ennyi, kb. 5 ezer forintomba került.

1 éves koruk után a gyerekeket legtöbbször mindenki az ágyon pelenkázza, annyit mocorognak.

2014. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy jól kihasználható, jól pakolható, nagy pelenkázó felületű szekrény. Ez a fajta tényleg jó!

Az a jó magasság, ha köldökig ér, vagy a fölé a pelenkázó!

Akkor nem fáj a hátad, nem kell hajolni.

A kiságyból nem akarlak kiábrándítani, de abból is jobb aminek a két vége teli, vagyis minél kevesebb a rács, mert 3-4 hónaposan már bejárja a kiságyat ahogy mozog, majd forog, s kidugja a kezét lábát, de vissza húzni nem tudja!

Hiába a rácsvédő, az alatt is kidugja.

A második gyereknél már tudja az ember mi a praktikusabb...

Ez a fajta a Tuti kiságy!

2014. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

130 ezer az ara es nem ezzel volta bajom. En agyon nem pelenkaznek.

De köszönök mindent meg nézelődik.

2014. aug. 4. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:
az anyukák többsége ott pelenkázza a már rohanó gyereket, ahol sikerül utolérni :D a pelenkázón egy idő után már lehetetlen rajt tartani.
2014. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazad lehet! :D

Köszi szépen a választ, még átgondolom, mit is veszek, mire is lehet szükségem.

2014. aug. 5. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:
3 évesen még a pelenkázon öltöztettem a fiam, mert pont hogy ott maradt nyugton, ágyon csak kergettem mire fel tudtam öltöztettni. A stokke pelenkázó szerintem se a legjobb választás, pedig nekünk is ilyen a kiságyunk.
2014. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Miért nem a legjobb választás?

Te milyet vettél?

Az ágyikóval elégedett vagy?

Köszi!

2014. aug. 6. 11:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ágyat nagyon szeretjük, még mindig. A szekrény pelenkázóját vettük meg, fiókos. A fiókokban 3 külön rekesz van. Nagyon praktikus. Később komod lesz belőle.
2014. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!