Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen szint valasztanatok...

Milyen szint valasztanatok egy olyan babaszobaba, ahol fiu-lany ikerpar "lakik"?

Figyelt kérdés
Es esetleg valamivel diszitenetek? falmatrica, tapeta, tapetacsik, vagy hasonloak?
2014. szept. 9. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
pl almazöld, és igen díszíteném a falat, a kisfiú részét valami fiusabb matricával, a kislányét lányosabbal!
2014. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Homok, világos lazac, krém.

Nem rajongok az erős színekét, valami szép világos, de nem semleges színt választanék.

2014. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
zöld, bézs
2014. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az emlitett szinekkel nagyjabol egyet ertek. Mici macko elég unisex,ezen felül barmilyen állat figura idealis mind a két nemű gyereknekha nem akarod szegregálni őket.
2014. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

En valoszinu csokibarnat valasztanek. A fiu oldalan csikok a lany oldalan pottyok. Barcsak le tudnam irni mire gondolok...a csoki kombinalhato rozsaszinnel, kekkel, zolddel es sargaval. Mondjuk valasztassz egy semleges szint: tort feher alapnak. A Kisfiu oldalan kozepig vagy fentrol lefele vagy bordur csoki szinu csikok a kislany oldalan pottyok. hasonlokepp. Vagy kisfiu oldalan lenn csukok, kislany oldalan fenn pottyok. A szobat tagabba teszi es a kicsik szeretik az egyszeru formakat. Nem hiszek a tulzsufolt falakban.

Az en kisfiamnak sima nyugisarga volt es kapott nagyon egyszeru ( de tenyleg majdnem primitiv) auto, truck, helikopter, robogo matricakat. amik fekete konturral voltak megrajzolva, egyszinuek voltak es vilagos arnyalattal voltak rajta az ablakok, hajlatok stb.

2014. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vanília pl. Esetleg egy falat más tapétával borítanék. Többféle mintát, fiús-lányos bordűrt én nem kombinálnék.
2014. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én is a barnát részesíteném előnyben (most is, nekem világoszöld és rózsaszín a kombinációja. (két lánynak)
2014. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, rengetek segitettetek!:)
2014. szept. 9. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem lenne több ötletem is, leírtam néhányat:

1, az összes fal valami ilyesmi vanília sárga és a lányos oldalon lányos abbés a fiúson fiúsabb falmatrica: [link]

[link]

[link]

2, két egymással szembe lévő fal fehér/bézs, és a másik két fal közül az egyik halványzöld, a másik pedig halvány lazac/halvány rózsaszín/halvány lila...és esetleg az egyik fehéres falra egy unisex falmatrica

3, ugyanúgy két egymással szembe lévő fal fehér/bézs, a másik két fal közül az egyiken lányos, a másikon fiús tapéta van. Pl:

[link]

[link]

4, tejeskávé/halvány mogyoró barna az összes fal és egy falra rózsaszínes pöttyöket festetek, a szembe lévőt pedig ugyanúgy, csak kékes/zöldes színnel.

Remélem tudtam segíteni :)

2014. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22% feedback? Igazatok van...egyszeru embereknek zold fal meg Micimackos matrica...amibe egy egeszsegesebb izlesu ember bemegy es .... nehogy mas legyen mint a szemszede...es nehogy eredeti legyen mert az kilog a magyar kozonybol...
2014. szept. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!