Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Járókába hol tudnék matracot...

Járókába hol tudnék matracot venni/csináltatni?

Figyelt kérdés
Kör alakú jàrókàrol lenne szó.hol és milyet szoktak bele venni?
2014. szept. 18. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Járókába nem tesznek,az kemény,hogy a gyerek tudjon forogni, kúszni.
2014. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem.mert kapunk kolcson egy jarokat de ami benne volt "matrac" vagy nem tudom hogy hivjak az tonkrement es kidobtak.tehat vmit keresek bele....
2014. szept. 18. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Én biztosan tennék bele egy vékonyabbat! Már csak a hőérzet miatt is. Meg amúgy is... :)

Elég sok cég van aki gyárt különböző szivacs/polifoam betéteket. Konkrétan pesten a 23.kerületben 2 is van. Szerintem házhoz is küldik ha nem a közelben laktok.

2014. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pesten lakunk a belvarosban ugyhogy megoldhato.koszonom.utanuknezek a neten.
2014. szept. 18. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Esetleg ha nem akarsz a kölcsön járókára sokat költeni egy kis kreativitással csinálhatsz is bele betétet. Veszel pl. puhább torna matracot (pontos nevét nem tudom:) ) azt ha ügyesen beszabod és varrsz rá egy feszes huzatot szerintem hibátlan...

2014. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a Blaha könyékén a népszínház utcába van valami matrac bolt ahol vágnak méretre. Régebben láttam, de nem voltam abba a boltba, így nem tudok sokat mondani róla.

MIndenképpen valami nagyon vékony matrac legyen.

2014. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.hazilak nem szeretnem.full ketbalkezes vagyok.:-)meg jobban szeretnem ha "normalis" lenne.
2014. szept. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!