Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Lehet az gond a házas életben...

Lehet az gond a házas életben (szex), hogy még mindig egy szobában alszunk a 3 éves gyermekünkkel?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag amióta megszületett a gyermekünk max 1hó per 1 alkalom.

2014. okt. 8. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Biztos,h a nappali nem eleg intim..a hálótokban meg nem lehet,hidd el ha átköltözik a pici utana ujra megtudjátok termemteni az intimitást ami regen volt mikor meg nem volt gyerek!
2014. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Mi is nagyon ritkán vagyunk együtt, van külön gyerekszoba,de a gyerekek a mi szobánkban alszanak a legtöbbször, vagy hajnalban átjönnek. Én tudom az okát, mi azért vagyunk keveset együtt,mert mind a ketten hullák vagyunk nap végére és örülünk ha ágyba kerülünk. Nálunk általában akkor van házasélet ha napközben a gyerekeke alszanak (külön szobában).
2014. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a feleséged téged már nem kíván, lehet, h magát a szexet sem, nem kér az egészből. Ő elvan így. Nézz magatokra, 3 éves a gyerek, ezt már nem lehet a terhességre, a szülésre fogni! A gyereket is azért tartja a szobátokban, h ne kelljen szexelnie veled. Ürügy, h megláthat benneteket. Készülj fel rá, h a havi 1 db könyöradományból hamarosan újra terhes lesz és akkor jó időre újra megszabadul a szextémától meg a zaklatásodtól, mert ő ezt kb. így éli meg.
2014. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon rondán hangzik, de azt hiszem, hogy a 13-asnak totál igaza van. A fiunk 4 éves, 32 hetes terhes vagyok és már évek óta a nappaliban vagyunk együtt, mert a kisfiunkkal egy szobában alszunk. Ez semmilyen hátránnyal nem jár és szerintem így is lehet nagyon intim a dolog. Hogy őszinte legyek, nem is vágyom az ágyba. :)

Sajnos a feleséged nem őszinte veled. :(

Meghallgatnám a feleségedet is, hogy vajon mi a szitu az ő szemszögéből.

2014. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!