Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik ágyra szerelhető...

Melyik ágyra szerelhető körforgót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Annyi van a piacon, és nehéz választani. Olyat keresek ami talán meg van az esély hogy le fogja kötni a picit. A Bkids pillangóján gondolkodunk, volt esetleg valakinek ilyen? Más jól bevált körforgó is érdekel, várom a tippeket!
2015. febr. 19. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Tiny Love sweet island volt, mindkét gyerek imádta.
2015. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fisher Price Altatódalos kiságyforgó macis, (kivetitös) :) nekem nagyon szerette a länyom ,elsö mosolygos videojät akkor csinaltam amikor a macikat nezte es mosolygott rajta nagyon tetszett neki :) ami nekem tetszett hogy täviranyitos baratnöim panaszkodtak a felhuzosra nagyon nem szerettek... ami viszont nekem nem tetszett rajta nehez a sulya es lehet a kisägy nem fogta meg rendesen de dölt befele a kisägy fele ... de sose esett le meg semmi csak ez zavaro volt picit
2015. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mamas&Papas-ban vannak a legjobbak,nekünk ilyen van és még mindig fent van.Azért jó mert fel lehet tenni a falra is így nem éri el.
2015. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk most olyan pillangónk van, gyorsan vennünk kellett egyet, mert az előző tönkrement és a gyerek kiverte a balhét, hogy nem megy a körforgó.:) Szerintem mondjuk nem egy nagy durranás, nekem jobban tetszenek azok, amiken több a lelógó játék, de a gyereknek teljesen mindegy, a lényeg, hogy forog.
2015. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!