Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Webáruházat keresek, ahol...

Webáruházat keresek, ahol mindent egyben meg tudunk rendelni, és megbízható, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Első babánál is egyben rendeltünk, de állandó macera volt, mert pont olyan nem volt, ami kint volt a neten, és folyamatosan másik választásra kényszerítettek, mert nem valós, ami a webáruházukban fent van. Ti, akik netről rendeltetek, honnan rendeltetek? Szeretnénk házhoz hozatni mindent, amit kinéztünk, de nem úgy, hogy 40 levelet kell váltani velük, mert semmi sem valós, amit kitettek.
2015. jún. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Brendon vagy minimanó nekünk bevált
2015. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lienci ***** válasza:
En bennuk eddig nem csalodtam. [link]
2015. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Brendonnal még sosem kellett leveleznem.Minden amit neten lehet rendelni másnapra itt van,ha délig leadod a rendelést.
2015. jún. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mamasandpapas. Nagyon megbízható, nagyon segítőkészek, minden van, ami kellhet.
2015. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Babaszafarit ajánlom.
2015. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a Babaszafari és a Babakocsifutár.hu volt véletlenül? :)


Én meg a Babakocsifutárt nem, rendeltem valamit amiből tök más jött, utána helyette kettőből egy terméket sem tudtak küldeni, és még csak megmondani sem tudták mikor lesz. A Babaszafarit meg kértem, hogy rendeljenek meg valamit mert kell, azóta sem jeleztek vissza hónapok óta.


A Brendon ebből a szempontból megbízhatóbb, meg a Mini-manó.

2015. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én innen [link] és a Babakocsifutárról rendeltem. Nekem a minimanó csalódás volt... Autósülést rendeltem, felhívtak a rendelés napján, hogy nincs és 4 nap múlva lesz akkor még hívnak. Senki nem hívott én hívtam őket többször is, 2 hét után se lett ülés, csak az ígérgetés ment. Lemondtam a fenébe és Babakocsifutárról rendeltem, kb 3 nap alatt itt volt.
2015. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!