Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek barna akrilfestékk...

Szerintetek barna akrilfestékkel meg lehet csinálni ugyan ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 4. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, bár én egyszerűen csak felfesteném (megrajzolnám a mintát az ágyra és akrillal átfesteném, szerintem felesleges ehhez a sablon).

Ha szépen festesz, ügyes vagy akkor szépen sikerülhet úgy is.

2015. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gravírozást akarnám felváltani a festéssel, ugyanis egyrészt nincs itthon olyan másrészt meg festeni egyszerűbb szerintem egy kismamának
2015. aug. 4. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert?

A kismamáknak nincsen kezük? Vagy bénák?


Nem, nem lehet megcsinálni, logikusan, azt festésnek hívják, teljesen más a két dolog. Mintha azt kérdeznéd hogy tudsz-e lőfegyverrel kiskutyát simogatni.

2015. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászóló! Nem azt kérdeztem, hogy a gravírozni akrilfestékkel tudok e, hanem hogy a kiságyra lehet e akrilfestékkel ezt a mintát megcsinálni, nem e árta babának stb stb. Nem vagyok béna, dolgozom attól függetlenül, hogy állapotos vagyok!!!
2015. aug. 12. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki kérdezte hogy dolgozol-e?


Szimplán megkérdezhetted volna hogy lehet-e akril festékkel ágyra festeni, semmi értelme a linknek.

Elnézését ha ellenszenvesnek tűntem.

Az akril festék víz bázisú, tehát nincs "mérgező" oldószer benne, elméletileg száradás útán vízálló, persze sok okos ember erről is kitalálta már hogy mérgező, sőt olyat is olvastam hogy kesztyűbe stb kell használni. Én már sokszor használtam persze nem lett semmi bajom, és az a tippem hogyha egy egész színskáláról mindegyik színből megennék egy tubussal akkor se lenne semmi maradandó bajom. Ha te is parás vagy akkor ne használd, ha ésszerű akkor dönts belátásod szerint, szerintem annyi méreg mindenben van mint ebben a festékben, ha csak nem barlangban nevelitek.

2015. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!