Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha sima komódot veszek és...

Ha sima komódot veszek és arra teszem a pelenkázó lapot úgy kényelmes pelenkázni?

Figyelt kérdés
Tehát nm szemből hanem oldalról rátéve, nem akarnék külön pelenkázó szekrényt venni.
2015. aug. 4. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a magassága kényelmes legyen neked; ha megfelelő, akkor simán jó!
2015. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

próbáld ki :) egy játékbabán simán tudod tesztelni, hogy tudsz-e oldalról pelenkázni. én gondozónő vagyok, napi nagyon sok pelenkát cserélek (30 fölött), de se nekik, se a sajátomnak nem tudtam oldalról cserélni :) egyszerűen nem áll rá a kezem, pedig van amikor fél kézzel csinálom vagy le se fekszik a gyerek... :D

én sima komódot vettem a gyerek ruháinak, de pelenkázót a kiságyra tettem, volt 4 kis lába, így nem tudott lecsúszni, tökéletes volt :) ja és 3.000.- ez a fajta kemény pelenkázólap

2015. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Olyanban gondolkodom én is, akkor majd meglátjuk :)

2015. aug. 4. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a kiságyon van merev pelenkázó. Teljesen megfelel, mi sem vettünk külön pelenkázó komódot.
2015. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en pelenkaztam oldalrol, nekem rém kenyelmetlen volt, foleg egy evesen mikor mar elmaszott (az auchanban van oldalt pelenkazos akarmi) meg a mosogepre tesszuk furdetes utan de ott is bazi kenyelmetlen oltoztetni....en a pelenkazo komodra voksolnek max eladjatok utana, nax egy ezrest bukhattok a dolgon.
2015. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Külön olyan komódot nem szeretnék venni mert felesleges pénzkidobásnak tartom mikor amúgy is szükségem lesz egy komódra. Amit utána évekig tud használni
2015. aug. 4. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Bőven elég, ha pelenkázó lapot veszel, azt teheted ahová csak szeretnéd, ágyra, komódra, földre, bárhová.

Én anno egy tv állványt neveztem ki pelenkázónak, arra tettem a lapot, oldalról cseréltem a pelenkát a kezdetektől, így ezt szoktam meg.

Később meg már pelenkázólapot se használtam, ágyon, szőnyegen, mikor hol átcseréltem, nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2015. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha minden jól megy betudom úgy rendezni a szobát, hogy a komód oldalához oda tdok lépni kényelemsen és akkro szemből tudom pelenkázni majd. Köszönöm nektek.
2015. aug. 4. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:

te tudod, mindenkepp javaslom hogy valahogy szembol tudd pelenkazni, csak ugy meg nagyon keskeny lesz, en felnek h legurul meg ha pl mar ficankol erdekesen fogod rajta pelenkazni. nalunk a szobajaban van, viszont a furdobe furdetjuk, utana a mosogepre tesszuk ra ami kb olyan keskeny mint a komod....hat ra se fer a pelebkazo lap de ha ra is ferne se tudnam azon bepelenkazni mert nem ferek sehogy se hozza es nagyon n

mocorog. szerintem a komodnal még az is jobb megoldas ha csak lapot veszel es egy nagy fotelbe pelebkazod, ami karfas, nem tud belole kigurulni, vagy a francia agyon.

2015. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!