Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Anyukák milyen bababútort...

Anyukák milyen bababútort vásároltatok és mennyiért? Férjetek is segített benne, vagy ez teljesen rátok volt hagyva?

Figyelt kérdés
képeket is küldhettek vagy linket ,ha fent termék ....
2016. febr. 15. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Terhességem alatt költöztünk, így a már meglévő, 2-3 éves fenyő bútorokból tettünk a szobájába szekrényt és polcokat, ismerőstől pedig vettünk hozzá egy alig használt, gyönyörű állapotban lévő 140x70-es fenyő kiságyat (ugyanolyat néztünk ki boltban [link] illetve rá egy merev pelenkázófeltétet.

Alapvetően én nézegettem és keresgettem, de közösen választottuk ki.

2016. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, becsúszott a linkhez egy zárójel

[link]

2016. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznák ,nálunk apuci jobban ki veszi a részét,mint én mivel ő vásárol a nélkül,hogy tudatná velem vagy ki kérné a véleményem :D :) [link] nekünk ez a bútorunk lett :D polcal együtt kicsit többe jött ki nem éppen a legolcsóbb :) ma reggel érkezett meg 34 h.km
2016. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!