Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Csingiling gyerekbútorról? Amit annyian osztanak facebookon.

Figyelt kérdés

Az az ágy érdekelne, amit annyian osztanak a facebookon. A leesésgátlós, heverő szerű, ágyneműtartós.

Nagyon szemezek vele 2 évesemnek. De így látatlanba nem merem megrendelni. Jó lenne ha valakinek lenne róla tapasztalata.


2016. febr. 19. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi vettünk tőlük. Szintén 2 éves kislánynak. Nálunk bejőtt, szereti nagyon, első perctől benne alszik. Talán annyi, hogy nekem kicsit kemény a fekvőfelülete, de úgy láttam már matracot is árulnak hozzá.

Maga a cég nagyon korrekt szerintem, a cuccot a posta szállítja, az ágy esetén csak ajtóig viszik, szóval nem pakolgatják a házban, mert egyedül szállította a postás. A postásnak fizetsz. Garanciát is adnak a termékekre.

2016. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Remélem jön még, kíváncsi vagyok. Ezt már mondta más is, hogy kemény, de lehet rá venni 4 cm-es memóriahabos matracot náluk.

2016. febr. 19. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A baràtnőméknek is innen van, a kislànya nagyon szereti. Én is ezt az oldalt nézegetem és biztos hogy innen fogok hamarosan rendelni.
2016. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Jó sok idő eltelt már a kérdés megírása óta, de rendelés előtt én is itt próbáltam tájékozódni, szóval hátha segítség lesz valakinek az én tapasztalatom/véleményem is...

Kb. 3 hete kaptuk meg az ágyat, a nagyobb méretű leesésgátlósat. Az ügyintéző a rendelés leadásakor napra pontosan megmondta, hogy mikor fogja a postakocsi kihozni. Dolgozunk, szóval nagy segítség volt, hogy tudtuk már 2 héttel előre, hogy mikor hozzák. Átvételkor kellett fizetni, a postás segített a páromnak behozni, szóval rendes volt. Mi úgy kértük, hogy az egész extra bútorszövetből készüljön. Nagyon jó minőségű, szereti a gyerek, elégedett vagyok vele nagyon.

Most egy színben hozzá illő kanapét gondoltam ki a szobába, a 2 laposat...ha van valakinek tapasztalata, én is várnám :-)

2016. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagy segítség kedves utolsó.


Mi is most nézegetjük ezeket az ágyakat. Nekünk is a nagyobb méret kellene, mert a lányunk szeret keresztben feküdni az ágyon :)

Azóta is jók a tapasztalataitok? Már több hónapja használjátok.

2016. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs a késői válaszért, csak most keveredtem erre. :-)

Azóta is használjuk, minden rendben vele. Továbbra is pozitív a vélemény :-)

2016. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Adleine válasza:

Sziasztok, en is szemezek az agyakkal. A wextra szovet nem zavaro, nem csuszos? Ezt nezegetem, mert ez tunik a legpratikusabbnak, de sajnos nincs tul sok minta belole:(

Kosziii

2020. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!