Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Aki vásárolt játék konyhát...

Aki vásárolt játék konyhát milyen szempontok voltak fontosak?

Figyelt kérdés
Linket is küldhettek köszönöm előre is
2016. márc. 5. 17:58
 1/2 Reni12345vazz válasza:
Szia. Én elsősorban azt nézem meg,hogy lehetőleg ne legyenek benne apró részek és az egyes eszközök( serpenyő stb)se legyenek apróra szétszedhetők. Egyszer,az akkor 1,5 éves kislányok kapott egy minikonyhát. Az apró lábasoknak levehető volt a füle. Na,az nagy gáz😓
2016. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt néztem hogy ne mini konyha legyen, hanem legyen olyan magas hogy még 3-4 évesen is tudjon játszani vele, ne csak másfél évesen. Ezen kívül nálunk az is fontos volt hogy ne foglaljon nagy helyet, amit választottunk azt körbe lehet járni, így ketten is tudnak egyszerre játszani vele.

És ami fontos volt számomra hogy ne legyen rózsaszín. :-D


Mi ilyet vettünk, szerintem jó választás volt:

[link]

2016. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!