Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik elektromos babahintát...

Melyik elektromos babahintát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hetes és nem marad meg egyedül ha ébren van. Vannak napok hogy csak 1* vagy 2* alszik napközben, 1-1.5 órát, ebből egyik a séta közben. Nem tudok tőle semmit csinálni, mert ha fent van max 10-15 percig van el bàmészkodással utana sír. Sokat beszélek hozzá, foglalkozom vele,ringatom,de szeretnék egy pihenő széket ami hintáztatja is, hogy amíg pl vasalok, mosogatok lekösse valami és ne sírjon. Nem arról van szó, hogy le akarom passzolni, vagy hogy abban lenne egész nap, ugyanúgy ott lehetne velem egy helységben,beszélhetnék hozzá,de nem lenne az ölemben így sokat segítene ha tudnék mellette csinálni ezt-azt otthon.

Ilyenre gondoltam pl: [link]


Az érdekelne, hogy másoknak ez bevált-e, tetszett-e a babának és hogy melyik fajtàt használtàk/hasznàlják?



2016. máj. 8. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Most vettem hasonlo okbol hasonlo babahintat (Bright Starts comfort&harmony). En hasznaltan vennem a helyedben, mert nem biztos, hogy bejon. Pont ma gondolkoztam, hogy megvalok tole, mert kevesebbet van el benne, mint remeltem, erre pont ma meglepett egy kis nyugival (2,5 honapos). A hordozokendo az egyetlen, amiben hosszabb idon keresztul megmarad nyugodtan napkozben, 5 hetes koraban napi 6-8 orakat is hordoztuk emiatt. Most azert mar jobb a helyzet, neha le tudom tenni. Nem csodaszer a babahinta, de meg egy olyan nagyon olbebabanal is, mint az enyem hakoszozottan is, de neha bejon.
2016. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*korlatozottan
2016. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az elektromos hintákat, én adamo párti vagyok. Igaz, utánzatunk van, de imádja a fiam, én pedig áldom a bölcsőhinták feltalálóját. :)
2016. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!